RuyaTabirleri.com

Rüyada Hindi Yavrusu Görmek

Rüyada hindi yavrusu görmek, her türlü kararda kısmetli olmak ve dengeli bir hayat sürdürmek manasına gelir. Kişinin iş yaşantısındaki bereketi hayatının her alanında göreceğini, özellikle küçük birikimlerle bugüne gelen kişinin ilerleyen yıllarda çok daha zengin bir hayat süreceğini bildirir. Zihinsel açıdan rahatlamanın, sağlıklı yaşamanın ve iş konusunda çok hareketli zamanlar geçirmenin haberini veren rüya, maddi konularda aile üyelerinin de aynı şekilde refaha kavuşacak imkanlar elde edeceklerini işaret eder. Verilen her türlü emeğin ve gösterilen çabaların karşılığını alacak olmaya yorumlanan rüya eğitim hayatının da uzun yılar devam edeceğini, kişinin bilgisini artırarak çok aranan bir iş gücü olacağını tabir eder.

Rüyada Hindi Yavrusu Öldürmek

Ani şekilde alınan bir kararın kişi için yanlış sonuçlara yol açacağını, bu dönemde maddi ve manevi açıdan bazı dengesizliklerin baş göstereceğini bildirir. Yaşanan kayıpların üzüntüye neden olacağını ve özellikle ön görünün yüksek olmaması nedeniyle karşılaşılan güzel bir fırsatı değerlendiremeyip pişman olmak anlamındadır. Eğitim sürecindeki kişilerde problemli bir döneme girildiğini haber verirken, yeni girilen ortamlarda bazı ön yargılı, merhametsiz kimselerle tanışılacağını ifade eder. Rüya sahibinin iç sesini değil de başkalarını dinleyerek hareket etmesi halinde sonuçların olumsuz olacağını ve beklentilerini bir süre daha ertelemek zorunda kalacağını delalet eder.

Rüyada Hindi Görmek

Yetişkin bir hindi kısmet ve bereket demekken, aynı zamanda evlilik, ev almak gibi anlamlara da gelir. Yeniden hayata dönüleceğini, eski günlerde yaşanmış ne kadar olumsuzluk varsa unutulacağını, hem eğitim, hem de iş alanında başarı elde edileceğini bildirir. Bu rüyayı gören kişinin sağlığı bozuksa ani düzelmeler meydana gelir.

Rüyada Hindi Yavrusu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin her konuda kendisini tatmin olmuş hissettiğini, gelecekle ilgili hayallerinin pek çoğunu gerçekleştirmiş olmanın huzurunu yaşadığını ifade eder. Çekirdek aileye mensup olan kişilerin her zaman önceliği ailelerine verdiklerinin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!