RuyaTabirleri.com

Rüyada Hindistan Cevizi Görmek

Rüyada hindistan cevizi görmek, dinle ilgili işleri bırakıp Batıl inançlarla uğraşan ve etrafındakileri de bu şekilde yönlendiren kişiye delalet eder. Rüya sahibinin, boş işler peşinde koştuğunu, yaptığı işlerden para kazanamadığına ve lüzumsuz şeylerle vaktini harcadığına işaret eder. Aynı zamanda, kötü bir insanla kurulacak ilişkiye ve saçmasapan bilgiye yorumlanır.

Rüyada Hindistan Cevizi Suyu İçmek

Rüyada hindistan cevizi suyu içmek, gelecekle ilgili bilgi almaya ve beklentilerle ilgili sorgulamaya işarettir. Rüyayı gören kişinin, gelecekle olan bağlantısına birisinin el atmasıdır.

Rüyada Hindistan Cevizi Yemek

Rüyada Hindistan cevizi yemek, rüya sahibinin, sözü geçen saygıdeğer ve iyi bir insan olduğuna ve itibarını iyi ve hayırlı şeyler için kullandığına yorumlanır. Aynı zamanda, itibar edilen birisinin yaptığı çalışmaların toplum tarafından benimsenmesine işaret eder.

Rüyada Hindistan Cevizi Ağacı Görmek

Rüyada Hindistan cevizi ağacı görmek, amaçlanan hedeflerin gerçekleşmesine ve istenen her şeyin yerine gelmesine delalet eder. Rüya sahibinin, çok arzuladığı para, şöhret, sağlık ve kariyer konularında başarıya ulaşmasına ve istediği gibi bir hayata kavuşmasına yorumlanır. Aynı zamanda, iş konusundaki çalışmalarla çok fazla paraya ve mala sahip olunacağına yorulur.

Rüyada Avokado Yemek

Rüyada avokado yemek, uzun yoldan gelecek ve uzunca bir süre kalacak birisine delalettir. Rüya sahibinin uzun zamandır beklediği sevindirici, hayırlı ve güzel bir haberin en kısa zamanda geleceğine ve bu sayede işlerinin açılıp arzu ettiği yerlere geleceğine yorumlanır.

Rüyada Mango Görmek

Rüyada mango gören kişinin, sağlığının yerinde olduğuna, evlenme çağının geldiğine ve hayırlı bir kısmetle evlenip yuva kuracağına delalettir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içinde yüzeceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hindistan Cevizi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. serap (15 Şubat 2015 saat: 02:29)

    Ruyamda yolun iki kosesine iki kucuk mango agaci dikilmis.ve agacin ustundeki bazi mangolar olgunlasmis ve ben agactan koparip koparip yiyorum ve tati cok lezzetliydi.birtane yasli adam geliyor ve bu agacin yedi yasinda oldugunu soyluyor bende kendi kendi kendimr massallah yedi yasindaki bu kucuk agac nadil boyle meyve veriyor diyorum ve iki agaci yediyil once kendisinin diktigini soyluyor.ben nedendir bilmem iki agaci kokunden sokuyorum .osirada yasli adam bunu gordu ve bana cok kotu kizdi bende sonra uzuldum ve iki agaci topragi kaziyip tekrar diktim ama iki agaci karistirdim ve birbirinin yerine diktim sonra bakiyorum diktigim birtane agac mandalin agacina donusmus ve uzerindeki mandalinalar herbiri varkli sekilde anlsmadim.bana yardimci olursaniz cok sevinirim .bu arada bende yedi yillik evli bir bsyanim iki cocugum var ruyadaki bu yedi numara bana neyi anlatmak istiyor.

  2. hasan (25 Kasım 2014 saat: 22:37)

    Rüyamda hindistan cevizini kabuksuz bir şekilde ısırıyorum ve yiyorum yerken içinden küçük küçük çikolatalar var onlarıda yiyorum elma yer gibi ve daha sonra suyunu içiyorum yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin. .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,