RuyaTabirleri.com

Rüyada Hindistan Görmek

Rüyada Hindistan görmek, yakın zaman içinde oynanacak bir şans oyunu ya da uzak bir akrabanın vefat etmesi dolayısıyla alınacak bir miras sayesinde uzun zamandan beri hayali kurulan şeylere teker teker kavuşulacağına, iş sahibi olunacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zorlukların aşılacağına ve güzel insanlar ile çok rahat bir hayata adım atılacağına delalet eder.

Rüyada Hindistan Ülkesini Görmek

Uzun bir zamandan beri ters giden işlerin düzeleceğine, maddi imkânlarının artacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, tartışmaların sonlandırılacağına, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder. Aynı zamanda, sevilen kişilere yeni yollar açmaya, büyük kazançlar elde etmeye ve sorunları çözmeye tabir edilir.

Rüyada Hindistan Cevizi Görmek

Kişinin, işlerinin kısa süre içinde bozulacağına, bu yüzden alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına, isteklerinin erteleneceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına ve yakın zaman içinde yalnız kalacağına işaret eder.

Rüyada Hindistan Cevizi Yemek

Mali açıdan zor geçen günlerin sona ereceğine, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada Hindistan Cevizli Lokum Görmek

İş dünyasında çok yararlı ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!