RuyaTabirleri.com

Rüyada Hırka Görmek

Rüyada hırka görmek, rüya sahibinin hayatta hep başarılı işler yapacağına ve dolayısıyla da işlerinden hayır bulacağına delalet eder. Rüyada hırka görmek, bereketli olacak ve mutluluk getirecek işlere işaret eder. İşlerin kolayca hallolmasına, daima yolunda gitmesine ve her geçen günde daha kolay hale gelmesine tabir edilir. Rüyasında hırka gören kişinin işi bol, rızkı çok, kazancı da yerinde olacak demektir. Rüya sahibi belki ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacak ama işine duyduğu sevgiden dolayı hiç bıkmayacak ve işini her gün aynı hevesle yapacak demektir.

Rüyada Hırka Giymek

Rüya sahibinin iş hayatı ile yorumlanır. Rüyada hırka giydiğini gören kişinin işte bahtı hep açık, kazancı da eksiksiz olacaktır.

Rüyada Hırka Çıkarmak

Rüya sahibinin yeni bir iş teklifi alacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine delalet eder. Rüya sahibinin yeni işinde huzuru da, keyfi de yerinde olacaktır.

Rüyada Hırka Kaybetmek

Rüyasında hırka kaybettiğini gören kişi parasal anlamda çektiği sıkıntı ve zorluktan kurtulacak, hem borçlarını ödeyeceği hem de kalanı ile yeni bir iş kurabileceği kadar toplu bir para elde edecek demektir.

Rüyada Hırka Satın Almak

Rüya sahibinin büyük bir mal varlığına kavuşacağına bir kısmını ölmeden önce hayır kurumlarına bağışlamak isteyeceğine tabir edilir. Rüyasında hırka satın aldığını gören kişinin hatırı sayılır düzeyde serveti olacak demektir.

Rüyada Hırka Hediye Almak

Rüya sahibinin işlerinin bollaşmasına dolayısıyla da kazancının yükselmesine delalet eder. Bu rüya, kişinin ömür boyu gelirinin yerinde olacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Hırka Çalmak

Rüyasında hırka çaldığını gören kişi işini başkasına kaptıracak ve açıkta kalacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hırka Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ebru (20 Kasım 2015 saat: 06:27)

  Ruyamda bize firma tarafindan hirka dağıtılıyor ben 2tane hırka aliyorum birini firma verdiği icin birinin de rengini begendigim icin ben aliyorum aldığım hirkalarin birinin rengi haki renk birinin rengide limon sarısı ben hirkalari aliyorim aldiktan sonrada en yakin arkadaşımla kavga ediyorum onun fotoğrafını çıkartmaya gidiyoruz onun cuzdanini alıyorum neden aliyorum diye benimle kavga ediyor. Ben bi rüyayı sabaha karşı gördüm bana yorumlarmisiniz?

 2. bahar (18 Ağustos 2015 saat: 15:45)

  Benim evime patronumla annesi geldi annesi bana beyaz hirkasini verdi ve ben onu geydim daha sonra evime kalabalik insanlar geldi onlar bana yabanjilar şubesinden gelyirus sana mesaj atdik girmedinmi didiler bende hok gormedim bakiyim benim evde tel çekmiyoda bakamadim didim tel mesaji bi turki okuyamadim sonra onlar bana namaz kilyomusun diye sordular bende evet didim uzerindeki etegine bak ozamman ordan oku didiler ben etegimi şoyle yere yaydim ve arabça yazilar vardi ben yene de kuyamadim oyle uç kere yapdim okuyamadim ama insanlarin hepisi gulumseyolardi bana bakib

 3. Kübanur (02 Ağustos 2015 saat: 07:52)

  Rüyamda arkadaşlarımlaydım durakta bekliyorduk gülüüp eğlendiyorduk sonra ben birden yolun karşısına geçtim. Bir korku filmine girecektim ama tek başıma.Filme girdim ama gözümü hiç açmadım kulaklarımı da kapattım çok korkuyordum. Film bittikten sonra çıktım ve bir mağazaya gittim mavi bir eşarp, mavi ve beyaz uzun 2 hırka aldım ve giydim hırkaları.

 4. Senanur (15 Temmuz 2015 saat: 12:27)

  Rüyamda sevdiğim erkeğin odasında uyuyordum sonra sevdiğim Yanıma gelip ustundeki siyah hırkasını çıkarıp üstüme orttu yanagima ve dudagima öpücük kondurdu.
  Bu rüya beni çok etkiledi 2 gün oldu ama hâlâ unutamiyorum lütfen yorumlarmisiniz?

 5. Gürcan (18 Mayıs 2015 saat: 12:29)

  Rüyamda okuldayım öğretmenimde amcam neyse ders işliyor. Sanki birkaç ders sora kantinde arkadaşlarının yanına gidiyor özel okul satılacak amcamda satışı yapacak o sıra kavga çıkıyor ama kavgayı görmüyorum neyse ders tekrar başlıyor amcam öğretmen olarak sınıfa geliyor gömleği(gömleği beyaz) yırtılmış kolları yok ve sırtı kare biçimde sanki özellikle kesilmiş gibi nizami bir şekilde kare olarak yok sınıfa gelince benden hırkamı istiyor bende ceblerimi boşaltıyorum hırkayı çıkartıyorum ama o an hırka değilde gömleğimi gömleğim beyaz uzun kollu çıkartıyormuşum nitekim çıkarıp amcama veryiyorum amcam giyinmeye çalışıyorken de uyandım

 6. kemal (10 Mart 2015 saat: 09:13)

  Elimde iki üç çanta tutuşturulmuş bir adamın yanına gidiyordum. İşyeri gibi bi yerdi. Çantanın birinde elbiseler vardi. İki tane güzel hırka adam bunları yıkat ondan sonra Hırkayı giydim. Çantanın birındede sişeler ufak içinde benzinmi su mu bilmiyorum.

 7. belma (18 Şubat 2015 saat: 08:25)

  eşim ve bir arkadaşım , aynı arkadaşıma bir hırka satın almışlar. büyükçe bir hırka.rengi kahve ve bej. ben de diyorumki ; ben tek rek hırka severim, siyah , bej ya da gri . daha güzel olurdu diyorum.arkadaşımda itiraz ediyor, aldığı hırkayı beğendiğini söylüyor.teşekkürler.

 8. dilara (16 Haziran 2014 saat: 09:04)

  Eski sevgilimle beraberdim ailem falan herkes biliyordu çok mutluydum eski sevgilim beraber bir parkta otururken yağmur başladı ve o da beyaz iki tane hırkayı üstüme örttü benim edebiyat öğretmenim karşımızda iken oo gençler üşümüyor musunuz dedi eski sevgilim de yok hocam dedi ve güldü sonra eski komşumuzun küçük kızı elinde golden rottweiler köpek ile yanımızdan geçti sonr ben eve gittim ev çok kalabalıktı kız bana köpeği tuvaleti gelmiş dışarı çıkmalıyız dedi sen de gel dedi ben hazırlanıp çıkarken kız tamam biz götürüp geldik dedi bende üzülüp içeri geçtim sonra sevgilinden msj varmı diye baktım yoktu e o zaman ben atıyım dedim ve uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,