RuyaTabirleri.com

Rüyada Hırka Görmek

Rüyada hırka görmek, rüya sahibinin hayatta hep başarılı işler yapacağına ve dolayısıyla da işlerinden hayır bulacağına delalet eder. Rüyada hırka görmek, bereketli olacak ve mutluluk getirecek işlere işaret eder. İşlerin kolayca hallolmasına, daima yolunda gitmesine ve her geçen günde daha kolay hale gelmesine tabir edilir. Rüyasında hırka gören kişinin işi bol, rızkı çok, kazancı da yerinde olacak demektir. Rüya sahibi belki ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacak ama işine duyduğu sevgiden dolayı hiç bıkmayacak ve işini her gün aynı hevesle yapacak demektir.

Rüyada Hırka Giymek

Rüya sahibinin iş hayatı ile yorumlanır. Rüyada hırka giydiğini gören kişinin işte bahtı hep açık, kazancı da eksiksiz olacaktır.

Rüyada Hırka Çıkarmak

Rüya sahibinin yeni bir iş teklifi alacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine delalet eder. Rüya sahibinin yeni işinde huzuru da, keyfi de yerinde olacaktır.

Rüyada Hırka Kaybetmek

Rüyasında hırka kaybettiğini gören kişi parasal anlamda çektiği sıkıntı ve zorluktan kurtulacak, hem borçlarını ödeyeceği hem de kalanı ile yeni bir iş kurabileceği kadar toplu bir para elde edecek demektir.

Rüyada Hırka Satın Almak

Rüya sahibinin büyük bir mal varlığına kavuşacağına bir kısmını ölmeden önce hayır kurumlarına bağışlamak isteyeceğine tabir edilir. Rüyasında hırka satın aldığını gören kişinin hatırı sayılır düzeyde serveti olacak demektir.

Rüyada Hırka Hediye Almak

Rüya sahibinin işlerinin bollaşmasına dolayısıyla da kazancının yükselmesine delalet eder. Bu rüya, kişinin ömür boyu gelirinin yerinde olacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Hırka Çalmak

Rüyasında hırka çaldığını gören kişi işini başkasına kaptıracak ve açıkta kalacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: