RuyaTabirleri.com

Rüyada Hırsız Girmesi

Rüyada hırsız girmesi, söz taşıyan ve kişilerin arkasından konuşan, iyi huylu gibi görünüp de aslında içinde bir sürü kötü vasfı barındıran insanların kötülüklerine maruz kalmaya ve onlardan size ulaşacak iftira ve hoşunuza gitmeyecek dedikodulara işarettir. Rüyada evinize hırsız girdiğini ve ne var ne yoksa götürdüğünü görmeniz, yakında size ulaşacak bir musibete ve belaya delalet eder. Rüyasında hırsızın iş yerine girmesi mali konularda zarar etmeye, çalışmalarınızdan istediğiniz sonuçları alamamanıza, iş yerinde sizin fikirlerinizi çalan ve ayağınızı kaydırmaya uğraşan kötü niyetli birisine yorumlanmaktadır.

Rüyada Hırsızdan Kokmak

Rüyada karşılaştığınız bir hırsızdan korkmanız tekin olmayan mekanlarda bulunup endişe duyacağınıza ve başınıza gelecek birtakım kötü hadiselerden sonra üzülüp sıkıntı çekeceğinize işarettir. Rüyada hırsızın size zarar vermesi ise, gündelik hayatta karşılaşacağınız problemlerdir. Bu rüya hiç beklemediğiniz bir kimsenin ihaneti ile sarsılıp üzüntü duyacağınız anlamlarına da gelir. Rüyada hırsızdan bir şey almak haram mal kazanmaya, ona bir şey vermek ise haksızlık etmeye ve insanlar arasında ayırım göz etmeye yorumlanır.

Rüyada Hırsız Olmak

Rüyada kendisini hırsız olan gören kimse gerçek hayatında harama bulaşır, haram mal kazanır veya gayri meşru yollardan gelir elde eder. Bu rüya gerçek yaşamınızda da hırsızlığa dair bir işte bulunacağınız ve çevrenizi üzecek hareketler içinde olacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada hırsızlık yapmak büyük bir günah işlemek demektir. Bu rüya bazen de hayırlı olmayan bir makama yükselme olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Hırsız Girmesinin Psikolojik Tabiri

Rüyada hırsız girmesi, kişinin psikolojisindeki çalkantıları ve korkuları açığa çıkaran bir rüyadır. Genellikle iç dünyanızdaki endişeyi, başarısızlık duygusunu ve zarar görme korkusunu yansıtır. Bazen de böyle bir rüya, gören kişinin dünyada yaşadığı kötü deneyimlerden ötürü olaylara daha temkinli yaklaştığının göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada hırsız görmenin ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Hırsız Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Hırsız Girmesi İle İlgili Rüyalar;

  1. ramazan (27 Eylül 2015 saat: 11:30)

    ben rüyamda evime hısız girmiş ve kapı kilitli imiş ve ben kapının kilidini açıyorum kapının ardında hırsız varmış ve ben hırsızı yakalıyorum hırsız arkadaşımmış ve ben ona diyorum bana bu yapılırmı ben sana arkadaşım dyorum diyerek bagırdım osırada benin iki çocugum var 3ve 5 yaşlarında onlar geldi ve eşim çeşmede halı yıkıyormuş ve ben uyana geldim neye geliyor bu rüyam ögrenebilirmiyim şimdiden teşekkürler hayırlı bayramlar

  2. Kemal çifçi (15 Mayıs 2015 saat: 07:04)

    Rüyamda işyerindeki bir arkadaşımla bi yerden iş yerine geldik bi baktık banka aracı bankamatikteki parayı alıyor fakat hırsızlarda içeri girmiş silahlı paraları soyuyorlar yanımdaki arkadaş koşarak içeri girdi bende beni görmesinler diye saklandım. Ve hırsızlar kamyonete binip kaçtılar polisler yakalamak istedi aracı durdurdu aracın içinden çıkmadılar manken koymuşlar ve hırsızlar kaçmış tabi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,