RuyaTabirleri.com

Rüyada Hırsız Girmesi

Rüyada hırsız girmesi, söz taşıyan ve kişilerin arkasından konuşan, iyi huylu gibi görünüp de aslında içinde bir sürü kötü vasfı barındıran insanların kötülüklerine maruz kalmaya ve onlardan size ulaşacak iftira ve hoşunuza gitmeyecek dedikodulara işarettir. Rüyada evinize hırsız girdiğini ve ne var ne yoksa götürdüğünü görmeniz, yakında size ulaşacak bir musibete ve belaya delalet eder. Rüyasında hırsızın iş yerine girmesi mali konularda zarar etmeye, çalışmalarınızdan istediğiniz sonuçları alamamanıza, iş yerinde sizin fikirlerinizi çalan ve ayağınızı kaydırmaya uğraşan kötü niyetli birisine yorumlanmaktadır.

Rüyada Hırsızdan Kokmak

Rüyada karşılaştığınız bir hırsızdan korkmanız tekin olmayan mekanlarda bulunup endişe duyacağınıza ve başınıza gelecek birtakım kötü hadiselerden sonra üzülüp sıkıntı çekeceğinize işarettir. Rüyada hırsızın size zarar vermesi ise, gündelik hayatta karşılaşacağınız problemlerdir. Bu rüya hiç beklemediğiniz bir kimsenin ihaneti ile sarsılıp üzüntü duyacağınız anlamlarına da gelir. Rüyada hırsızdan bir şey almak haram mal kazanmaya, ona bir şey vermek ise haksızlık etmeye ve insanlar arasında ayırım göz etmeye yorumlanır.

Rüyada Hırsız Olmak

Rüyada kendisini hırsız olan gören kimse gerçek hayatında harama bulaşır, haram mal kazanır veya gayri meşru yollardan gelir elde eder. Bu rüya gerçek yaşamınızda da hırsızlığa dair bir işte bulunacağınız ve çevrenizi üzecek hareketler içinde olacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada hırsızlık yapmak büyük bir günah işlemek demektir. Bu rüya bazen de hayırlı olmayan bir makama yükselme olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Hırsız Girmesinin Psikolojik Tabiri

Rüyada hırsız girmesi, kişinin psikolojisindeki çalkantıları ve korkuları açığa çıkaran bir rüyadır. Genellikle iç dünyanızdaki endişeyi, başarısızlık duygusunu ve zarar görme korkusunu yansıtır. Bazen de böyle bir rüya, gören kişinin dünyada yaşadığı kötü deneyimlerden ötürü olaylara daha temkinli yaklaştığının göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada hırsız görmenin ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Hırsız Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!