RuyaTabirleri.com

Rüyada Hırsız Kovalamak

Rüyada hırsız kovalamak, çevrenizdeki kötülükleri bertaraf etmenize ve size zarar verebilme ihtimali olan kişilerden uzaklaşmanıza işarettir. Rüyada görülen hırsız genellikle kötü niyetli bir insandır. Bu kadın da erkek de olabilmektedir. Katı bir kalbe sahip olan bu kimse insanların arasını açarak onların içine nifak sokmaya çalışır. Sizin de yakınlarınızda bulunan bu vasıflara sahip bir kişiden kurtulmanıza ve ona karşı zafer kazanmanıza yorumlanmaktadır. Rüyada hırsızı kovalayan kişi kötülük yapmaktan sakınır ve hayatı boyunca iyi ameller peşinde koşar. Hırsız kovalamak bazen de size karşı yapılan asılsız suçlamalardan aklanmaya ve insanların hilelerini boşa çıkarmanıza delalet eder.

Rüyada Hırsız Peşinde Koşmak

Rüyada evine giren bir hırsızı takip ettiğini ve onun peşinden gittiğini gören kimse, yakında çok güvendiği birinin ihanetine uğrar. Bu rüya size hizmet eden ve size yardımcı olan bir kimsenin hakkınızda çıkaracağı dedikodulara ve kötü sözlere de işaret edebilir hırsızın peşinden koşmak bazen de gerçek hayatta kötülükleri takip etmeye veya kendinize uygun olmayan insanları örnek almaya yorumlanır.

Rüyada Hırsız İle Uğraşmak

Rüyada sizi soymaya çalışan veya soyan bir hırsızla uğraştığınızı ve onunla mücadele ettiğinizi görmeniz, hakkınızda çıkan sözlerden dolayı sıkıntı yaşayacağınıza, kötü insanların kurduğu tuzaklarla uğraşıp hepsini ortaya çıkaracağınıza, sizi takip eden ve hatanızı kollayan fena kalpli birisi yüzünden tetikte olmaya yorumlanmaktadır. Bu rüya bazen de insanın kendi nefsi ile uğraşmasıdır, nefsi isteklerden arınmaya ve kötülüklerden vazgeçmeye de yorumlanabilir.

Rüyada Hırsız Kovalamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada hırsız kovalamak çevrenizde bulunan bazı kişiler yüzünden endişe duyduğunuz ve çeşitli güvensizlik duyguları içinde bulunduğunuz anlamına gelmektedir. Rüyasında hırsız kovalayan kimse, insanlara güvenmekte zorlanan ve yaşadığı bazı olumsuz deneyimlerden sonra çeşitli korkular içinde bulunan bir kişidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada hırsız görmenin ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Hırsız Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!