RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Hırsız Yakalamak

Rüyada hırsız kovalamak, rüyayı gören kişinin çok azimli, hırslı ve mücadeleci olduğu anlamına gelir. Kendine olan güveninden dayanak alan, aldığı eğitim ve edindiği tecrübelerle hareket eden bu sayede de rakiplerine karşı sürekli galip olmayı başaran bir kimsenin varlığı üzerinden tabir edilir ve bu kişinin tuttuğunu koparacak kadar hırslı ve kararlı olduğuna yorulur.

Rüyada Hırsız Görmek ve Yakalamak

Rüyayı gören kişinin başarılarına ve mutluluğuna engel olan kişilerin olduğuna rüya sahibinin de bu durumu fark ederek onlara karşı bazı önlemler alarak, o kimseleri alt etmeyi başaracağına bundan sonra da gerçek ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına rivayet edilir.

Rüyada Evde Hırsız Yakalamak

Rüya sahibinin hane içine kendisine karşı kötü planlar taşıyarak sızmaya çalışan bir kişinin varlığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin de bu kimsenin farkına varacağına ve onu ailesinden uzaklaştıracağına ve böylece hayatı için yapılabilecek en hayırlı işi yapmış olacağına işaret eder.

Rüyada Kadın Hırsız Yakalamak

Rüyada kadın hırsız yakaladığını gören kişi çevresinde bulunan ve kendisi için sanki dostmuş gibi görünen bir kadın düşmanının olduğunu anlayacağı bir olay yaşayacak demektir. Bu sayede rüyayı gören kişinin etrafının bundan sonra farkında olacağına ve insanlara karşı daha temkinli davranacağına alamet eder.

Rüyada Hırsızı Yakalayıp Dövmek

Rüya sahibinin rüyasında hırsız olarak yakalayıp dövdüğünü gördüğü kişiye hayrının dokunacağı anlamına gelir. Bu kişinin darda kalacağına ya da başının sıkışacağına rüya sahibinin de kendisine yardım edeceğine tabir edilir.

Rüyada Hırsız Yakalamaya Çalışmak

Rüyayı gören kişinin malına ve parasına göz diktiği ve ondan yemeye çalıştığı için art niyetli ve kötü planlar yapan bir kimsenin varlığının farkına varacağına ve o kişinin kim olduğunu bulmak için uğraşacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada hırsız görmenin ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Hırsız Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: