RuyaTabirleri.com

Rüyada Hırsızı Yakalamak

Rüyada hırsızı yakalamak, rüya sahibinin karşılaştığı güçlükler karşısında pes etmediğini ve yılmadığını gösterir. Çetin geçen bir döneme ve bu dönemin sonunda da feraha çıkılacağına da tabir olur. Rüyasında hırsız yakalayan kişi çabaları ve yaptığı fedakarlıkları ile işinde başarılı olur ve azimli bir şekilde hedefine doğru ilerler. Rüya sahibinin zorluklardan sonra başarılı olması ve çevresi tarafından kıskanılan, parmakla gösterilen bir kimse olacağına da işaret eder.

Rüyada Hırsız Kovalamak

Rüyasında hırsız kovalayan ve yakalayan kişi uzun süredir uğraştığı bir işte muvaffakiyet elde eder. Hırsızı kovalayan ancak yakalayamayan kişi ise uzun zamandır sonuç beklediği bir işten olumsuz bir yanıt alır, çabaları boşa gider. Rüyada hırsız kovalamak, aynı zamanda kişinin mücadeleci kişiliğini ve azimli olduğunu da gösterir.

Rüyada Hırsız Dövmek

Kişinin her açıdan güç kazanacağı bir döneme girip, huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanır. Rüyasında hırsız döven kişi sevindirici haberler alır ve sorumlulukları azalır. Kendisini mali açıdan büyük bir külfet getiren kimse ve olaylardan uzaklaşır. Büyük sıkıntıların nihayete ereceğine de müjdeleyen rüya emellere ulaşmanın da habercisidir.

Rüyada Hırsız Görmek

Büyük bir hastalığın habercisidir ve aynı zamanda kişinin başına açılacak büyük bir belanın ve sıkıntının da öncüsüdür. Haberci rüyalardandır ve kişiye dikkatli olması için uyarıda bulunur. Başka bir yoruma göre sıkıntılı bir evlilik yapılacağına da işarettir. Rüya sahibi hırsızı kendi evine girmiş ve evinden bir eşya çalmış olarak görülürse eceli yaklaşır ve vefat eder. Rüya sahibinin bekar bir kızı ya da kız kardeşi var ise, bu durumda da dünür gelineceğini, ancak bu evliliğin hayırlı olmayacağını da delalet eder. Rüyada hırsız görmek, çok yakınında ikiyüzlü, çıkarcı ve kötü niyetli bir kimsenin bulunduğuna ve rüya sahibine zarar vermek için fırsat kolladığına da anlamlandırılır. Hile ile karşılaşılacağına ve işlerin bozulacağına da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada hırsız görmenin ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Hırsız Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Hırsızı Yakalamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Gökhan kocabey (25 Eylül 2016 saat: 23:11)

    Eve eşya taşırım birden bire lamba söner arkamda birinin olduğunu hissederim o sırada annem eve gelir ve koltuğun üzerine uzanır aynı şekilde lambalar söner el lambası ile evi gezerim biri varmı diye bakarım şöminenin içine kafamı uzatırım kimseyi göremem ama bir nefes sesi duyarım anneme kalk abim gile gidelim derim annem ise gerek yok o kişi soyguna geldi yine gelecek der ve ben korku ile uykumdan uyanırım.

  2. Yunus81 (18 Kasım 2015 saat: 06:58)

    Annemin İzmir deki eve gidiyoruz eve hırsız girmiş polis çağırıyoruz gelmiyor korkuyla içeri giriyoruz beklerken tekrar camdan biri girmeye çalışıyor ben elime bıçak alıyorum hırsızı yakalıyorum daha önce giren hırsız çaldıklarını geri getirmiş ama onu bırakmamızı söylüyor tekrar polis çağırıyoruz yine gelmiyor elimdeki bıçak boğazını çiziyor Nasıl olduysa hırsız gidiyor otogara bilet almaya gidiyorum kardeşim orda bilet mi satıyordu be otobüse gündüz saatine bilet alıyorum otobüs boş sanırım ben kullanıyorum eşimde camları siliyor o ara uyandım

  3. Ahmet ahmet (29 Aralık 2014 saat: 06:29)

    Bir lokantada yemek yiyorum yine aynı lokanta da Benim Çok yakın hasta bir tanıdığım da yemek yiyor ve 2 kişi onun telefonunu çalmaya çalışıyor. Ama ben onları alt ediyorum ve telefonu ellerinden almayı başarıyorum. Ama o kişiler hala o telefonu çalmak için etrafımızda dolanıyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,