RuyaTabirleri.com

Rüyada Hırsızlığa Uğramak

Rüyada hırsızlığa uğramak, kişinin gerçek hayatında da hakkını yiyecek olan kötü bir kimse ile karşılaşmasına delalet eder. Eğer rüyanızda sizi soyan kimseyi tanıyorsanız dünya hayatında ondan gelecek bir zarara uğrarsınız. Rüyasında tanımadığı bir hırsızın gelerek malını mülkünü çaldığını gören kişi, gerçekte de malından ve parasından kayba uğrar. Bu rüya çekeceğiniz bir sıkıntının da habercisidir. Rüyada parasın çalınan iş hayatında beklediği kârı elde edemez. Hırsızın her şeyini aldığını gören büyük bir mağlubiyet yaşar. Bu rüya bazen de günah işlemeye, maneviyatını kaybetmeye, dini anlamada derecenizin düşmesine ve işlenen günahlar sonucunda gazaba uğramaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada görülen hırsız, dünyadaki katı kalpli, merhametsiz ve sevgisiz bir adamın sembolüdür. Rüyasında hırsız ile karşılaşan kimse bahsi geçen özelliklere sahip birisi ile karşılaşır ve onunla bazı ilişkiler kurmak zorunda kalır. Hırsızı evinizde görmek, kötü bir kişinin kendisini gizleyerek evinize girip çıktığını, yemeğinizden yediğini ve sizden menfaat elde ettiğini göstermektedir. Rüyada hırsıza bir şey vermek, zalim bir kimseyi beslemeye ve yardım etmeye; hırsızdan bir şey almak ise düşmanınızdan faydalanmaya yorumlanır.

Rüyada Hırsızı Yakalamak

Rüyada hırsızı yakalayan veya polisin yakalamasını sağlayan kimse korktuğundan emin olur. Çünkü bu rüya rahatlamaya, endişelerinizden kurtulmanıza, her anlamda huzur bulmaya yorumlanmaktadır. Rüyada hırsızın yakalanması size karşı fitne düşünen kötü kalpli bir adamdan uzaklaşmanıza ve onu hilelerine maruz kalmaktan kurtulmanıza işaret eder. Rüyada hırsızın ölmesi veya yaralanması da aynı şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Hırsızlığa Uğramanın Psikolojik Tabiri

Böyle bir rüya gören kişi, ya haksızlığa uğramaktan çekinmekte ya da kendisine bir kötülük yapılmasından endişe duymaktadır. Bazen de böyle bir rüya iç dünyanızda yaşadığınız korkuları ve üzüntüleri yansıtan, her şeyi planlı ve programlı yapmaktan hoşlanan kişilerin gördüğü bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada hırsız görmenin ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Hırsız Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Hırsızlığa Uğramak İle İlgili Rüyalar;

 1. ilkay (06 Haziran 2016 saat: 04:01)

  ablamla yolda giderken dilenciler para istiyo o sırada arkadamizda da 2tane dilenci var bunlarda cantami açıp cüzdanımi aliyo ablamla cirpiniyoruz almayın diye ben bağırmaya çalışıyorum ama sesim çıkmıyo direncinin bi tanesi parayi aliyo bende diğeri kacmasin diye suratına tükürüyorum(dilenciler kadin, şu günlerde çok yoğunum ve sürekli dilenciler tarafından yardım isteniyo her gün para verirdim bugün bi tane çocuğa vermedim ondan midir?) lütfen açıklayabilir misiniz

 2. merve (13 Ekim 2015 saat: 08:16)

  Ben yolda duruyordum ve bir arabadan bir adam indi ben anlamiştim o yüzden arkami dönüp gidecektim ama gidemedim arkamda ağaclar vardi ve kazağim onlara takildi sonra cebimden birseyler aldi ama ne aldi anlamadim cünkü cebim boştu ve sağa elimde telefonun vardi ama ona hic dokunmadi ben bağirdim ama kimse yardim etmedi Öyle yüzüme baktilar ve sonra oradan kaçtim.

 3. yalniz kalp (23 Şubat 2015 saat: 02:16)

  Ruyamda cok uykuluyum komsumdan biri geliyor kapiyi.aciyorum onlaa yatakta iliskiye giriyorum ama komsum kadin sonra kapi caliyor ama gece gec vakit esimin gec geldigi icin kapiyi actim kafasinda siyah bereli bir hirsiz iceri girmeye calisiyor ayagimla itip kapiyi kapatiyorum komsulari cagirdim polisi aradim polis geldi o arada. Kacti binada kamera var izleyin diyorum ama cok korktum sicradim kalktim

 4. Nazli cicek (02 Aralık 2014 saat: 02:20)

  Ruyamda annemle yolda yururken birisi gelip annemin cantasini calar bende cantayi birakmam Adam zorlar zorlar alamayincada beni sirtimdan bicaklar ama (1-2 hafta once annem gercekten bir hirsizliga ugramstir )

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,