RuyaTabirleri.com

Rüyada Hırsızlık Görmek

Rüyada hırsızlık yapmak, faydanıza gelişecek olaylara işaret eder. Yapmak istediğiniz işler varsa işleriniz yolunda gidecektir. Rüya tabircileri bu rüyayı gören kişinin başkasına zarar vermek niyetinde olması halinde rüyayı tam tersi şekilde yorumlamışlardır. Eğer böyle bir plan içindeyseniz, amacınıza muvaffak olamayacaksınız demektir.

Çağdaş Ulema rüyada hırsızlık görmek için farklı bir yorum getirmiştir. Böyle bir rüya gören kimse tutkulu bir aşk yaşayacaktır.

Rüyada hırsızlık görmek tabiri

Hırsız öldürmek

Rüyasında hırsız öldürdüğünü gören kişi hasta ise şifa bulur. Eğer maddi darlık içerisindeyse düze çıkar.

Hırsızlık yapmak

Rüyasında hırsızlık yaptığını gören kişi dünya malına gereğinden fazla önem veriyor demektir.

Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyasında hırsızlık yapan kişinin evine hırsız girer.

Alternatif olarak, rüya sahibi bir günaha girebilir.

Hırsız

Rüyanızda hırsızın bir eşyanızı ya da paranızı aldığını görmeniz, sağlıkla ilgili ufak bir problem yaşayabileceğinize yorulur. Bu nedenle kendinize iyi bakmalısınız.

Rüyanızda hırsız sizden bir şey çalamamışsa, bu durumda beklemediğiniz zararlara karşı tedbirli olmanız gerekmektedir.

Rüyanızda gördüğünüz kişi gerçek yaşamınızdan bir kişiyse; kimden bir şey çaldıysa o kişiden ilim öğrenir.

Rüyada hırsızlık görmek psikolojik yorumu

Rüyanızda hırsızlık yapmanız eksikliğini hissettiğiniz bir duyguyu simgeler. Birileri tarafından sevilmek veya saygı görmek istiyor olabilirsiniz. Bir diğer açıdan baktığımızda birilerini sevmek ve şefkat göstermeye ihtiyacınız olabilir.

Bu rüya ayrıca gerçekleştiremediğiniz amaçları da simgeleyebilir. Amaçlarınızı çok yüksek tutmuş olabilirsiniz. Bu nedenle henüz gerçekleşmeyen arzularınızla ilgili sıkıntılarınız rüyanıza yansımış olabilir.

Hırsızın sizden bir şey çaldığını görmeniz kaybettiğinizi düşündüğünüz bazı şeylerle ilintilidir. Bu bir dost olabileceği gibi iyi hakim olduğunuz bir yeteneğiniz de olabilir. Bir diğer açıdan baktığımızda ise rüyanız size yapılan haksızlıkların göstergesi olabilir.  Hayatınıza bakıp bir düşünün! Eğer haksızlığa uğradığınız bir konu varsa bu durum sizi içten içe çok rahatsız ediyor demektir. Bu konuda önlem almanın zamanı gelmiş olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada hırsız görmenin ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Hırsız Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!