RuyaTabirleri.com

Rüyada Hıyar Görmek

Rüyada hıyar görmek, iyi niyetlerinin kurbanı olmaya işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre, rüya sahibinin haksız yere, hiç sorumluluğu ve kabahati olmayan bir işle suçlanacağına, güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına, onlara güvenmekle belki de hayatının hatasını yapacağına delalet eder. Kişi, çevresindekiler nedeniyle su istimale uğrayacak bu nedenle de malından ve parasından kaybedecek ve tüm düzeni bozulacak demektir.

Rüyada Hıyar Yemek

Rüyada hıyar yediğini gören kişi zoru başarmayı seven, korkularının üzerine giden, çalışmaktan ve ağır sorumluluklar almaktan çekinmeyen, sözünün eri, kararlı, hırslı ve dürüst bir kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Hıyar Toplamak

Rüyada hıyar topladığını görmek, okumaya, tahsilli olmaya, ilim merakına, yeteneklerini geliştirmeye ve ilgi alanları konusunda bilinçlenmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok efendi, kültürlü ve saygın kişi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Hıyar Almak

Rüyada hıyar almak, rüya sahibinin pahada ağır olan antika, biblo ya da tablo edinme hevesine delalet eder.  Kişi, nerede bir açık arttırma, sergi ya da mezat varsa, hemen orada hazır bulunur diye yorumlanır.

Rüyada Hıyar Tarlası Görmek

Rüyada hıyar tarlası görmek, bağ, tarla, arazi işleri ile meşgul olmaya ve bunlardan yana hayır bulup, kazanç elde etmeye işaret eder. Çiftçilik ve hayvancılıkla geçimini sağlayan kimseye tabir edilir.

Rüyada Hıyar Turşusu Yemek

Rüyada hıyar turşusu yemek, rüyayı gören kişinin başarısının önüne çıkacak olan bir takım engellere ve art niyetli kişilere işaret eder. Bu kişiler rüya sahibine ayak bağı olarak kendisine hem vakit hem de nakit kaybettireceklerdir.

Rüyada Hıyar Tohumu Görmek

Rüyada hıyar tohumu görmek çok hayırlıdır. Büyük mutluluk, kısmet ve şans anlamına gelir. Hayatın yolunda gideceğine ve güzel günlerin geleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!