RuyaTabirleri.com

Rüyada Hız Görmek

Rüyada hız görmek, kişinin kendisini emniyette ve güven içinde zannettiği bir anda güvendiği her şeyin alt üst oluşuna şahit olması ve geçmişte yaptığı bir yanlış yüzünden bu hale düştüğünü anlamasına alamettir. Hız görmek yaşamı fazla zorlamak ve kişinin zaman zaman akıl dışı hareketler yapması nedeniyle istenmeyen sonuçlarla karşılaşması şeklinde yorumlanabilir. Zihinsel açıdan karmaşık bir dönemde olunduğuna ve karar vermekte zorluk çeken rüya sahibinin kendisi için faydalı olacak durumlara dahi olumsuz bir yaklaşım göstereceğine yorumlanır. Hız görmek aynı zamanda kişinin heyecan verici durumlara karşı gösterdiği zafiyete, kişisel ilişkilerinde ise yüzeysel değerlendirmeler yaparak hareket ettiğine de tabir edilir.

Rüyada Hız Yapmak

Herkese karşı hükmedici bir tavır içine girileceğine, sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına tabir edilir. Liderlik konusunda aşırı hırs içinde olunduğunu ve her işte adından söz ettirmek istenildiğini, başkalarından övgü dolu sözler işitmek için çaba gösterildiğini, kendini ispatlamak isterken sevimsiz görüntüler verileceğini alamet eder.

Rüyada Hız Kesmek

Yanlış bir istikamette gittiğini fark eden rüya sahibinin yeniden yaşamını düzenlemek istemesine ve buna yönelik çevresinde yakın gördüğü kişilerden fikir alıp destek isteyeceğini alamet eder. Evlilik düşüncesi içinde olan kişilerin özellikle ani karar verenlerin sonradan biraz daha sakin davranmak ve işi zamana yaymak istemesinin de işaretidir. Zihinsel olarak da karmaşadan kurtulup yeniden sağlıklı bir psikolojiye sahip olmak için çaba gösterileceğine de yorumlanır.

Rüyada Hız Görmenin Psikolojik Yorumu

Para ile ilgili düşüncelere işaret eden bir rüyadır. Genellikle hayal edilen yaşama kavuşmak için para kazanmak isteyen ve bu konuda her türlü fırsatı mantık süzgecinden geçirmeden değerlendirmek istemek şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!