RuyaTabirleri.com

Rüyada Hızır Aleyhisselamı Görmek

Rüyada Hızır aleyhisselamı görmek, en kısa sürede tüm sıkıntı ve üzüntülerinizden kurtulacağınızın habercisidir. Hz. Hızır insanların en zor anlarında onlara yardım etmesi ile tanınan ve onları yaşadıkları sıkıntılardan kurtaran dini bir şahıstır. Bu nedenle rüyasında onu gören kişinin acil bir işi varsa en kolay ve güzel şekilde hallolur. Aynı zamanda bu rüya kişinin tüm dertlerinden arınmasına, mutlu ve huzurla geçecek bir ömre kavuşmasına da delalet eder. Rüyada Hz. Hızır’ın kendisine yardım ettiğini gören kişi dünya hayatında birtakım imkanlar bulur ve isteklerine kavuşur. Bu rüya iyi huylu ve ahlaklı bir adamdan yardım görmeye ve onun sayesinde arzularına kavuşmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Evliya Görmek

Rüyada evliya, deriş gibi maneviyatı yüksek insanları görmek her türlü istek ve arzularınıza tez zamanda kavuşacağınızın göstergesidir. Rüyada evliyadan bir şey almak dünya nimetlerine, kişinin dini inancının kuvvetlenmesine, manevi olarak kendisini geliştirip dünyevi zevklerden arınmasına yorumlanır. Bir dervişin kendisine yol gösterdiği gören kişi günahlarına tövbe eder ve hatalarına pişmanlık duyar. Bu rüya aynı zamanda doğru yola erişmeye de delalettir. Bir evliyanın arkasından giden dünyada bir kişinin himayesine girer, namuslu ve dindar bir adamın emirine girer.

Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek

Rüyada görülen ak sakallı dede görmek, önünüze çıkacak iyi bir kısmete, yakında tüm arzu ve isteklerinize kavuşacağınıza ve eğer bir sıkıntınız varsa yakın zamanda hepsinden kurtulacağınıza işarettir. Ak sakallı dedenin size vereceği hayırlı haberler gerçekleşir. Eğer dine uygun olmayan bir haber vermişse bu rüyaya itibar edilmez çünkü şeytandandır.

Rüyada Hızır Aleyhisselamı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada Hz. Hızır’ı gören kişinin acil bir işi veya olmasını istediği bir dileği vardır. Bu rüya genellikle sıkıntıda olan ve yardım bekleyen kişilerin gördüğü bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!