RuyaTabirleri.com

Rüyada Hızır Görmek

Rüyada Hızır görmek, hayırlara delalet eder. Kişinin güzel, keyifli ve sağlıklı günler yaşayacağına, her şeyin gönlünce olacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayattan, sevdiklerinden ve işinden yana yüzünün güleceğine, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Hızır Aleyhisselamı Görmek

Rüyasında Hızır Aleyhisselamı gören kişi, tüm derdinden, kederinden ve üzüntüsünden kurtulacak, rahat ve güzel bir hayata kavuşacak demektir. Rüyayı gören kişinin hiçbir sıkıntısı kalmayacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına, yeni ve güzel günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Hızır Aleyhisselam’la Konuşmak

Rüyada Hızır Aleyhisselam’la konuşmak, rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder. Huzur, mutluluk ve ferahlık olarak değerlendirilir.

Rüyada Hızır’ı Görmek

Rüyada Hızır’ı görmek, ulu ve yüce bir kimseden destek görmeye, ondan akıl almaya ve o kişi sayesinde daha doğru kararlar alıp, hayatını ve işlerini düzene sokmaya yorulur. Kişi, hatırı sayılır bir nüfusu olan, sözü dinlenen, insanların yolunu aydınlatan ve eksiklerini gideren bir kişiye yakın duracak ve ondan hayata dair feyz alacaktır.

Rüyada Evliya Görmek

Rüyada evliya görmek, Allah’ın sevgili kulları arasına girme onuruna ve şerefine nail olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayır işleri yapmak, iyi niyetlerle hareket etmek ve güzel düşünceler beslemek suretiyle makbul kimselerden olacağı yorumu yapılır.

Rüyada Erenler Görmek

Rüyada erenler görmek, korkulardan ve dertlerden arınmaya, hak yoluna ve dine yönelmeye, düşkünlere yardım etmeye ve hayır işlemeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!