RuyaTabirleri.com

Rüyada Hızlı Görmek

Rüyada hızlı görmek, sabrın sonunun selamet olması ve bugüne kadar süren bir bekleyişin nihayet mutlu haberlerle son bulacağını tabir eder. Rüyada görülen diğer unsurlar da yorum için önemli ve gereklidir. İyi yorumları olduğu kadar olumsuz manaları da vardır. Bekar kimseler için ani bir evlenme kararının sonradan bazı sorunlara neden olacağını, iyi düşünmeden kurulacak aile birliğinin beklenilen huzuru vermeyeceğini bildirir. Evli kişiler için maddi konularda yatırım yaparken aceleci davranmamak gerektiğinin altını çizer ve gelecek konusunda daha dikkatli davranmanın yaşanacak kayıpların önüne geçeceğini ifade eder.

Rüyada Hızlı Araba Kullanmak

Genellikle riski büyük ve kişi için tehlike arz eden bir işe girişmek, beklentilerin aksine olumsuz sonuçlarla karşılaşmak anlamındadır. Hızlı araba kullanıp kaza yapmak hüsranla sonlanan bir iş ya da aile hayatına işaretken, hızını giderek düşürerek araba kullanmak ise yapılan hatalardan alınan dersler neticesinde olumsuz durumlar yaşamadan hayat düzenini sağlamak anlamındadır. Hızlı araba kullanırken birine çarpmak, yaralamak ise düşüncesizce söylenen bir sözden ötürü çok sevilen birinin kalbini kırıp, bu kimseyle küslük yaşamak manasındadır. Hızlı araba kullanıp birini öldürmek ise bir musibetten sonra yeniden ayağa kalkmak, eski yaşantıdaki hataları tekrar etmeden bambaşka bir düzen kurmak demektir. İflas eden kişilerin küçük bir işletme açarak yeniden kazanç elde etmeye başlayacaklarını ancak bir süre sıkıntının devam edeceğini delalet eder.

Rüyada Hızlı Koşmak

Hırslı ve azimli biri olmanın kişiye büyük avantajlar sağlayacağını ancak kariyer basamaklarını tırmanırken dikkatli olmak gerektiğini de ifade eder. Hızlı koşan kişiler etraflarında olup bitenin farkına varamadıkları için kendilerine hazırlanan bazı tuzaklara düşebilir veya kendilerini çekemeyen kişilerin olumsuz tavırlarına maruz kalabilirler.

Rüyada Hızlı Görmenin Psikolojik Yorumu

Sabırsız, aceleci, beklemekten hoşlanmayan ve her şeyin hemen olmasını isteyen kimselerin ruh hallerini ifade eden rüya, kişinin bir olay üzerinde etraflıca düşünmek veya sonuca göre hareket etmek yerine, anlık isteklerini tatmin etmek arzusuyla yaşadığını işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!