RuyaTabirleri.com

Rüyada Hızlı Yürümek

Rüyada hızlı yürümek, sağlığın zirvede olduğu bir dönemde bulunulduğuna dikkat çeker ve her türlü atılımda, girişilen işte ve verilen kararlarda doğru olanı yapmak, mutlak başarıyı sağlamak anlamına gelir. Ticarete atılan veya kendisine iş yeri açan kimselerin tahmin ettiklerinden de hızlı bir büyüme yaşayacaklarını, elde edecekleri gelirde her geçen gün artış olacağını bildirir. Duygusal ve zihinsel açıdan kendini yeterli hisseden rüya sahibinin mantık ve akıl dolu hareketleri sonucunda hedeflerinden sapmadan ilerleyeceğini, hem çevresinden alacağı olumlu tepkilerin, hem de işlerdeki büyümenin kendisini daha da motive edeceğini işaret eder. Hızlı yürüyen kişiler erken yaşta evlenip düzenlerini kurarlar ve yaşıtlarından daha çabuk olgunlaşırlar. Öte yandan ailenin koruyucu kanatları altından çıkarak kendi yaşamına yön vermek, rüştünü ispat etmek anlamlarına da gelir.

Rüyada Koşmak

Hızlı yürümekle benzer şekilde tabir edilse de, rüya sahibinin elde ettiği beklenmedik başarılar nedeniyle bazı konularda aceleci davranabileceğini, sonuçları iyi tahmin edememekten ötürü planlarında kısmen aksaklıklar yaşayabileceğini işaret eder. Genel olarak her türlü konuda yeterliliğini kanıtlamak, geleceğe yönelik adımlarda istenilen noktaya erken yaşta ulaşmak demektir.

Rüyada Hızlı Yürürken Düşmek

Kaydedilen ilerlemenin ve işlerdeki büyümenin hazzı ile olayları etraflıca değerlendirememek, hırsına yenik düşmek nedeniyle sorunlar yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibini yolundan alıkoymayacak bu gelişmelerin sadece önemli birer tecrübe olacağını ve daha sonra atacağı adımlarda bu aksilikleri düşünerek hareket etmesi halinde mutlak başarı elde edeceğini bildirir. Acele etmekten, etraflıca düşünmeden karar vermekten kaçınılması gerektiğinin altını çizer.

Rüyada Hızlı Yürümenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisini yaptığı işlere veya belli bir amaca feda etmekte herhangi bir sakınca görmediğini, aşırı idealist davranmaktan ötürü detaylara gereken önemi vermediğini işaret eder. Ani karar veren, aklına eseni yapan veya isteklerini hemen hayata geçirmeye çalışan kişilerin sıklıkla hata yaptıklarını ancak yaşadıkları aksiliğin onları engellemediğini de tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!