RuyaTabirleri.com

Rüyada Hızma Görmek

Rüyada hızma görmek, bazen kişinin erkek veya kız kardeşlerine işaret etmektedir. Rüyasında hızmanın güzelliği kişinin kardeşlerinin başına gelecek hayırlı olaylara, onlar için açılacak kısmetlere, bazen de evliliğe, selamete ermeye delalettir. Rüyada hızma takan kişi bir mevki sahibi olur. Bu rüya elde edeceğiniz başarı ve özellikle iş hayatınızda sizi bekleyen menfaatlerdir. Rüyada altından hızma takmak iyi yorumlanmamaktadır. Bu rüya günah işlemeye ve bazı sıkıntılar içinde bulunmaya yorumlanır. Gümüş hızma ise daha iyi sayılmaktadır. Rüyada hızma için burnunu deldirdiğini görmek, kişinin bazı musibetlere uğraması anlamına gelir. Bazen de bu rüya çeşitli hastalıklara tutulma ve zorlu mücadelelere girme anlamalarına gelmektedir.

Rüyada Hızma Takmak

Rüyada hızma takmak farklı şekillere yorumlanmaktadır. Rüyada hızma takan kişi, dost sahibi olur, kuvvetli ve kudretli bir ortak edinir. Bu rüya kişinin özel yaşantısında birtakım çalkantılı dönemler yaşaması anlamlarına da gelmektedir. Rüyada hızma takan eğer bekar bir kızsa yakın zamanda kısmeti açılır ve evlenir. Bu rüya bekarlar için nikah, nişan ve söz gibi olaylara yorumlanır. Rüyada hızma takan kişi evli ise eşi ona ilgi gösterir ve aile hayatında sorunlar varsa tüm bu sorunlardan kurtulur. Rüyada hızma takan erkek ise bu rüya hayırlı görülmemektedir. Genellikle kişinin yaşayacağı zorlukların habercisidir.

Rüyada Ziynet Eşyası Görmek

Rüyada görülen ziynet eşyaları dünya hayatının süsleri ve zevkleridir. Bir kadın ziynet eşyası taksa yakında çok zengin birisi ile evlenir. Bilezik takmak, nikah yapmaya; kolye takmak ise kişinin maddi başarılar elde etmesine işaret eder. Rüyada görülen ziynet eşyaları dünyevi zevkler peşinde koşan ve ahireti unutan günahkar bir adam anlamına da gelmektedir.

Rüyada Hızma Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada hızma gören insan, güzelliğine ve yaşamaya düşkün olan, eğlenceyi seven ve daima dünyevi zevkler peşinde koşan bir kimsedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hızma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nazo (14 Aralık 2016 saat: 08:28)

    Annemlerin evinde nisanim olacak kuafore gidip sacimi yaptirip kocaman gumus bir tac takdim isil isil kirimizi bir nisanlik giydim arkasindan zarrafa gidip bir hizma denedim biri buyuk biri kucuk
    Kucuk alip cikdim ama nisan olmadi ben kiyafetleri giydim ve oyle kaldim

  2. arzu (02 Temmuz 2015 saat: 13:28)

    Rüyamda medine çarşıda kız kardeşim gördüm burnunun iki yanına ucuna ve başlangıç kısmındaki kemiğine olmak üzere dört tane hızma taktırdı gördüm bende yanına gittim yaşlı bir kadın geldi yanımıza ucumuz sohbet ediyoruz kardeşim kadına ali adında bir adam var onunla tanıştıracaksin diyor sıcak olduğu halde üzerimde beyaz bir kazak var saçlarım da olduğundan uzun kadın kardeşime maşallah çok güzel bembeyaz yüzü çok da genç diyor böyle uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,