RuyaTabirleri.com

Rüyada Hizmetçi Görmek

Rüyada hizmetçi görmek, çok güzel ve hayırlıdır. İyiliklerle karşılaşmaya, rahatlık bulmaya, hayatından yana şansın ve kısmetin açılmasına, kişinin aradığı mutluluğa ve huzura çok yaklaştığına alamet eder. Hayatın ve işlerin yükünü hafifletecek adımlar atmaya, kararlar almaya ve yaşamını buna göre yönlendirmeye tabir edilir. Rüya sahibinin kolaylığa kavuşacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Hizmetçi Olmak

Rüyada hizmetçi olmak, kademe ve statü atlamaya, mesleğinde bir merdiven daha çıkmaya ve zafere yaklaşmaya delalet eder. Kişinin kendi işini kurmayı başaracağına ve kendi patronu olup, en çok kendisi için çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Yardımcı Görmek

Rüyada yardımcı görmek, rüya sahibinin daha iyi şartlarda yaşama isteğine alamet eder. Kişi, elindeki imkânları arttırmak ve maddi anlamda daha fazla güç kazanmak için daha çok çalışacak, daha fazla emek harcayacak demektir.

Rüyada Bebek Bakıcısı Görmek

Rüyada bebek bakıcı görmek, çevresinde arkasından iyi konuşulan, güzel yaradılışlı, yumuşak başlı, saygılı, sevgili, aile görgüsü almış ve tahsilini başarıyla bitirmiş bir kimsenin varlığına tabir edilir.

Rüyada Hasta Bakıcı Görmek

Rüyada hasta bakıcı görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisi için hayır getirecek, vefa gösterecek, dualarını ve iyi dileklerini esirgemeyecek, tabiatı iyi kimselerin olduğuna rivayet edilir. Kişinin çevresinin bu insanlarla çevrili olması dolayısıyla kendini hiçbir zaman çaresiz ve yalnız hissetmeyeceğine yorulur.

Rüyada Temizlikçi Görmek

Rüyada temizlikçi görmek makbul olan değişikliklere, yüz güldürecek ve rahat etmeyi sağlayacak kararlara, karlı işlere, belirsizlikten ve kafa karışıklığından kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Sekreter Görmek

Rüyada sekreter görmek, rüyayı gören kişinin sevinçten gözyaşı akıtacağı kadar güzel ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,