RuyaTabirleri.com

Rüyada Hizmetçi Görmek

Rüyada hizmetçi görmek, çok güzel ve hayırlıdır. İyiliklerle karşılaşmaya, rahatlık bulmaya, hayatından yana şansın ve kısmetin açılmasına, kişinin aradığı mutluluğa ve huzura çok yaklaştığına alamet eder. Hayatın ve işlerin yükünü hafifletecek adımlar atmaya, kararlar almaya ve yaşamını buna göre yönlendirmeye tabir edilir. Rüya sahibinin kolaylığa kavuşacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına rivayet edilir.

Evinde hizmetçi olduğunu görmek ailesinden her konuda destek görerek ideallerinin peşinden koşmaya ve manevi anlamda tatmin olunacak bir hayat yaşamaya alamettir. Maddi konularda hiçbir endişeye sahip olmadan yaşayacak olan rüya sahibinin, ailesinden kalan miras ile ömür boyu sorunsuz şekilde yaşayacağını ve keyifli bir ömür süreceğini tabir eder. Göz önünde olmak, her isteğini anında gerçekleştirmek, kudretli ve zengin biri olmak anlamındadır.

Rüyada Hizmetçi Olmak

Rüyada hizmetçi olmak, kademe ve statü atlamaya, mesleğinde bir merdiven daha çıkmaya ve zafere yaklaşmaya delalet eder. Kişinin kendi işini kurmayı başaracağına ve kendi patronu olup, en çok kendisi için çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Yardımcı Görmek

Rüyada yardımcı görmek, rüya sahibinin daha iyi şartlarda yaşama isteğine alamet eder. Kişi, elindeki imkânları arttırmak ve maddi anlamda daha fazla güç kazanmak için daha çok çalışacak, daha fazla emek harcayacak demektir.

Rüyada Bebek Bakıcısı Görmek

Rüyada bebek bakıcı görmek, çevresinde arkasından iyi konuşulan, güzel yaradılışlı, yumuşak başlı, saygılı, sevgili, aile görgüsü almış ve tahsilini başarıyla bitirmiş bir kimsenin varlığına tabir edilir.

Rüyada Hasta Bakıcı Görmek

Rüyada hasta bakıcı görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisi için hayır getirecek, vefa gösterecek, dualarını ve iyi dileklerini esirgemeyecek, tabiatı iyi kimselerin olduğuna rivayet edilir. Kişinin çevresinin bu insanlarla çevrili olması dolayısıyla kendini hiçbir zaman çaresiz ve yalnız hissetmeyeceğine yorulur.

Rüyada Temizlikçi Görmek

Rüyada temizlikçi görmek makbul olan değişikliklere, yüz güldürecek ve rahat etmeyi sağlayacak kararlara, karlı işlere, belirsizlikten ve kafa karışıklığından kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Sekreter Görmek

Rüyada sekreter görmek, rüyayı gören kişinin sevinçten gözyaşı akıtacağı kadar güzel ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada birine hizmet etmek, kişinin iç dünyası ile kurduğu güçlü bağlar neticesinde etrafındaki, güzelliklerin farkına varacağına ve insanlara el uzatmakta tereddüt etmeyeceğine, karşılık beklemeden yapacağı iyilikler sayesinde manevi huzuru bulacağına yorumlanır. Doğal davranmanın, insanlarla iyi ilişki kurmanın önemine dikkat çeken rüya, aynı zamanda İslamiyet ile alakalı konuları doğru yorumlayarak hayata geçirmek istemenin de tabiridir. Rüya sahibi her attığı adımı ölçüp biçecek, geleceğini inşa ederken hak yemeden, harama el uzatmadan çalışacak demektir. Kendisindeki potansiyelin farkına varan kişinin yenilikleri keşfetme arzusunun yoğunlaşacağına, bu dönemde hayalini kurduğu işleri yapabilmek için karşısına çıkan her fırsatı değerlendireceğine yorumlanır. Fedakar ve hoşgörüsü yüksek, eşine sadakatini, saygısını daima ön planda tutan bir eşe sahip olarak mutlu bir yuva kurmak manasındadır.

Rüyada Kendisine Hizmet Edildiğini Görmek

Kendisine hizmet edildiğini görenlerin sevapları büyük olur ve ebeveynlerinin hayır dualarını alarak her işlerinde kolaylık elde ederler. Eşine hizmet edildiğini görmek ise aile saadetinin bozulmaması için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olmak anlamına gelir. Sevmediği birine hizmet edilmesi ise nefis mücadelesini kazanan, inançlarını sağlamlaştıran kimseler olurlar. Yaşamsal ihtiyaçları karşılamak için çalışmak zorunda olmamak, özgürce yaşamak olarak da yorumlanır.

Rüyada Hizmetçi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini eğitmek isteyen, özünü ortaya çıkarmak için egosunu törpüleyen kişilerin hayata duydukları minnet duygusunun bir ifadesidir. Aynı zamanda kişinin kabuklarını kaldırdığını ve insanlara karşı daha samimi, alçak gönüllü bir ifadeyle yaklaştığını da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!