RuyaTabirleri.com

Rüyada Hizmetçi Görmek

Rüyada hizmetçi görmek, çok güzel ve hayırlıdır. İyiliklerle karşılaşmaya, rahatlık bulmaya, hayatından yana şansın ve kısmetin açılmasına, kişinin aradığı mutluluğa ve huzura çok yaklaştığına alamet eder. Hayatın ve işlerin yükünü hafifletecek adımlar atmaya, kararlar almaya ve yaşamını buna göre yönlendirmeye tabir edilir. Rüya sahibinin kolaylığa kavuşacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Hizmetçi Olmak

Rüyada hizmetçi olmak, kademe ve statü atlamaya, mesleğinde bir merdiven daha çıkmaya ve zafere yaklaşmaya delalet eder. Kişinin kendi işini kurmayı başaracağına ve kendi patronu olup, en çok kendisi için çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Yardımcı Görmek

Rüyada yardımcı görmek, rüya sahibinin daha iyi şartlarda yaşama isteğine alamet eder. Kişi, elindeki imkânları arttırmak ve maddi anlamda daha fazla güç kazanmak için daha çok çalışacak, daha fazla emek harcayacak demektir.

Rüyada Bebek Bakıcısı Görmek

Rüyada bebek bakıcı görmek, çevresinde arkasından iyi konuşulan, güzel yaradılışlı, yumuşak başlı, saygılı, sevgili, aile görgüsü almış ve tahsilini başarıyla bitirmiş bir kimsenin varlığına tabir edilir.

Rüyada Hasta Bakıcı Görmek

Rüyada hasta bakıcı görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisi için hayır getirecek, vefa gösterecek, dualarını ve iyi dileklerini esirgemeyecek, tabiatı iyi kimselerin olduğuna rivayet edilir. Kişinin çevresinin bu insanlarla çevrili olması dolayısıyla kendini hiçbir zaman çaresiz ve yalnız hissetmeyeceğine yorulur.

Rüyada Temizlikçi Görmek

Rüyada temizlikçi görmek makbul olan değişikliklere, yüz güldürecek ve rahat etmeyi sağlayacak kararlara, karlı işlere, belirsizlikten ve kafa karışıklığından kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Sekreter Görmek

Rüyada sekreter görmek, rüyayı gören kişinin sevinçten gözyaşı akıtacağı kadar güzel ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hizmetçi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. alev (12 Ağustos 2015 saat: 08:55)

    Rüyada bir hoşlandığım adamın evine geldim ama o adam hoşlandığım adama benzemiyor.adamın evinde hizmetci bir kadın var.hizmetci kadın bize çay getirdi.birden evin zemin kat da bir adam ve kadın yan yana uyuyordu ve onları uyandırdım.sonra bir jet uçağında oturup elimde bir kedi yavrusunu sevdim.jet uçağı yerden kalktı ve havada şehir üzeri uçtu,görüntü çok güzeldi.

  2. sinan (20 Mart 2015 saat: 08:25)

    Rüyamda çok zengin bir adam benim en iyi arkadasimmis evi baya kalabalık 3 tane hizmetçileri var ve evde bütün akrabalarında var koca malikanenin içinde biseler arıyorlar babalarından kalan zenginliklerini ultra zengin yapacak birşey ve bana diyorki onu bulalım istediğin yerde otel kurariz calistiririz beraber sonra bunun deli sayılabilecek bi fakir akrabası da durumu öğreniyor ve eve pencereden girerken ben bakıyorum merak edip kafami pencereye uzattigim an elinde eski model toplu bi silahı bana doğrulmuş ve ateş ediyor vuruluyorum sonra sol tarafımdan üzerindeki kıyafete kanlar sızdığını görüyorum vuruldum beni hastaneye goturun diyorum kimse götürmüyor hatta adamın karisi kimse bu evden o belge bulunmadan çıkmayacak diyor bende olurum kan kaybından diyorum olmezsin tampon yapar kani durdururuz diyor ve uyaniyorum

  3. gülbin (04 Şubat 2015 saat: 09:59)

    rüyamda bir evde hizmetçilik yapıyorum. ortalık çok karışık ve yerler pis. temizlemeye nerden başlıyacağımı bilemiyorum.evin sahibi bir köşede oturuyor. bu aslında daha önce evinde gerçekten çalıştığım bir kadın. çok cimri ve huysuz olduğunu biliyorum. bir an önce ortalığı toparlamam için huysuzlanıyor. bende biraz o tarafı biraz bu tarafı temizlemeye çalışıyorum. sonra bir ara dışarı çıkıyorum ve onun kızıyla karşılaşıyorum. ayak üstü ona dini bir kitaptan kısa bir parça okuyoruz beraber eve dönüyoruz. oturuyoruz. kalkıp gidelim derken bir bakıyorum kız başına bir örtü örtmüş, gözüne de güneş gözlüğü takmış namaz kılmaya başlıyor. akşam üstü oluyor. evin içi loş bir karanlık. ışıkları yakıyorum iki ampul yanıyor ama çok az bir ışık veriyor. birazdan kadın gelip ışıkların birini de kapatıyor. kızıyorum ve işi bırakıyorum. eşyalarımı toplayıp gitmeye karar veriyorum ama tam o sırada kocası eve geliyor. o da çok iyi halim selim bir insanmış.sanki kalmam için beni ikna etmeye çalışıyor. gidip gitmediğimi hatırlamıyorum. Allah hayırlara getirsin .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,