RuyaTabirleri.com

Rüyada Hoca Görmek

Rüyada hoca görmek rüya sahibinin dine olan bağlılığı, inancı ve sadakati ile tabir edilir. Rüya sahibi dini bütün, imanı dilde değil, gönlünde olan, Allah ve din için konuşmak dışında hayır da işleyen gerçek bir mümin olarak tabir edilir.

Rüyasında hoca gören kişi, kalben de fikren de son derece iyi niyetli olup, hak yolunda hayırlı olan ve sevap sayılan amelleri işlemekten geri kalmaz ve bunları ihlal etmez. Rüya sahibi rüyasında kendini hocanın koltuğunda oymuş gibi cemaate vaaz verirken görürse eğer bu dine gönül vermesine, her lokmasında şükretmesini bilmesine, her nefeste Allah’ı anmasına yorulur.

Rüyada Hoca ile Namaz Kılmak

Hayırlı ve güzel haberler duymaya delalet eder. Aynı zamanda da rüya sahibinin akıl hocası olarak kabul ettiği birine akıl danışması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hocayla Konuşmak

Kitap ehli bir kişiden fikir almaya ve rüya sahibinin iki fikirlilik yaptığı bir meseleyi bu kişiden sorup öğrenmesine delalet eder.

Rüyada Hoca Olmak

Manevi yönden duyguların yoğunlaşmasına ve bu yönde bir şeyler yapmak için harekete geçmeye işaret eder.

Rüyada İmam Nikâhı Kıymak

Allah tarafından her türlü kötülükten ve beladan korunmaya işaret eder. Rüya sahibi her defasında insanların şerrine uğramaktan kurtulacak, hep güvende olacak demektir.

Rüyada Hacı Olduğunu Görmek

Rüya sahibi için müjdeli haber, mutluluk verici olaylar ve hayırlı kısmetler olarak tabir edilir. Rüya sahibi bolluğa ve berekete kavuşacak, hayır göreceği kimselerle karşılaşacak ve nimeti hiç eksik olmayacaktır.

 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!