RuyaTabirleri.com

Rüyada Hoparlör Görmek

Rüyada hoparlör görmek, rüyayı gören kişinin bazı şeyler öğreneceğine, uzaktan haberler işiteceğine, merak ettikleri ile ilgili olarak merakını gidereceğine ve içinin rahat edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin herkes tarafından dinlenecek, sevilecek, saygınlık görecek kimse olacağına yorulur ve aynı zamanda insan topluluklarına hitap edebilecek ve onları etkileyecek kapasiteye sahip olduğuna delalet eder.

Rüyada Hoparlör Almak

Rüyayı gören kişinin konuşma yaparak, çevresinde kalabalık toplulukların olacağı bir işle uğraşacağına, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine rivayet edilir.

Rüyada Mikrofon Görmek

Rüyada mikrofon görmek de hoparlör görmek gibi tabir edilir. Her iki rüya da aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin sürekli etrafının kalabalık olduğu, tabiri caizse insanların kendisinin çevresinde dönüp durduğu, yüksekte olduğu, toplumdan bir adım önde yürüdüğü bir kariyer edineceğine alamet eder.

Rüyada Mikrofon Tutmak

Rüyayı gören kişinin endişelenmesine, merak etmesine ve korkmasına neden olacak bazı olayların yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin bir süre çevresiyle irtibatının kopacağına, onlarla ayrı düşeceğine ve bu durumun da kendisini üzüp, huzursuz edeceğine işaret eder.

Rüyada Mikrofon Almak

Rüyayı gören kişinin hayırlı bir hal değişikliği içinde olacağına, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına delalet eder.

Rüyada Mikrofona Konuşmak

Rüyayı gören kişinin yapacağı bir işin kendisini çok heyecanlandıracağına bu işteki kazanımlarını, başarısını ve mutluluğunu çevresiyle paylaşacağına, bu sayede mutluluğunun büyüyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin aldığı zaferleri herkese duyuracağı, bu durumla gururlanacağı, kendisine olan saygısının artacağı, motivasyonun da önemli oranda yükseleceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!