RuyaTabirleri.com

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmek erkek evlatla tabir edilirken, kişinin tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve kederinden kurtulacağının da müjdesi olarak kabul edilir. Rüyada görülen horoz aynı zamanda resmi kurumlarda sözü geçen, yetkili, nüfuslu ve çok zengin birine delalet eder. Rüyasında horoz gören kişi öğrenmeye ve gelişmeye çok açık biridir bu nedenle de sürekli kendisini geliştireceği faaliyetlerde bulunur ve bilgili, kültürlü, diplomalı kişilerle gezer.

Bir kimse eğer rüyada kendisini horoz olarak görürse o kişi vefat eder. Rüyada horoz görmek din ve takva sahibi kişilere de işaret eder. Bu kişiler herkese iyilik yapmalarını, sevap işlemelerini, günahtan ve haramdan uzak durmalarını söyledikleri halde nedense kendileri bir türlü bu dediklerini yapmazlar.

Rüyada Horoz Kesmek

Rüyada horoz kestiğini görmek pek de iyi değildir. Rüya sahibinin dini vecibeleri yerine getirmediğine ya da ihmal ettiğine işaret eder.

Rüyada Horoz Almak

Rüyada horoz almak çok güzeldir. Rüya sahibi kaybettiği şeye yeniden kavuşur, hayırlı bir erkek evlada sahibi olur ve yeni bir emlak satın alır.

Rüyada Kırmızı Horoz Görmek

Rüyada kırımızı horoz görmek su istimal anlamına gelir. Rüyasında kırmızı horoz gören kişi kendisine çıkar ya da kar sağlamak için bir şeyi su istimal ederek ondan faydalanma yoluna gidecek demektir.

Rüyada Horoz Sesi Duymak

Rüyada horoz sesi duymak çok güzeldir. Mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına ve kişinin çok güzel haberler alacağına bu nedenle de uzun zamandır hiç keyiflenmediği kadar keyifleneceğine işaret eder.

Rüyada Horoz Dövüşü Görmek

Rüyada horoz dövüşü görmek ya da iki horozun birbiriyle dövüştüğünü görmek kişinin ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine hatta ayrı bir eve çıkacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: