RuyaTabirleri.com

Rüyada Horoz Kesmek

Rüyada horoz kesmek, kişiyi çekemeyen ve ayağını kaydırmak isteyen, ona zarar vermek için fırsat kollayan düşmanlara karşı çok büyük bir zafer elde edip, eskisinden daha güçlü bir kimse haline gelineceğine alamettir. Rüyasında horoz kesen kişinin bir dileği gerçek olurken, İslami yorumlara göre de namazını kılan, dini bütün, iyi bir mümin olunduğuna delalettir. Horoz kesen kişinin çok önceden olmasını istediği ve adak adadığı bir dileği gerçek olur. Bu aynı zamanda kişiye bir hatırlatma şeklinde de yorumlanmaktadır ve gerçek olmuş dileği için adağını yerine getirmesi konusunda uyarı verir.

Rüyada Ölmüş Horoz Görmek

Bazı işlerin ya da yolların sonuna gelindiğine işaret eder ve özellikle rüya sahibi hasta ise vefat edeceğine yorumlanır. Horozunun öldüğünü gören kişiler iş yerlerini kapatırlar, eşlerinden ayrılırlar veya çocukları çok vefasız ve sorumsuz kişiler olur. Genel olarak da kişi için bir uğursuzluk olarak adlandırılabilecek olan rüya, her konuda şansın geri tepeceğine ve bir süre boyunca kişinin pek çok sıkıntıyla birden baş etmek zorunda kalacağına, gözyaşı dökülecek, sıkıntıdan hastalık geçirilecek, manevi anlamda da çöküş içine girilecek bir döneme işarettir.

Rüyada Horoz Almak

İş konusunda düşünülen bir girişim için adım atılacağına, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya dalalettir. Evli bayanlar için de hamile olduklarını öğrenmeleri anlamına gelir. Horoz alan kişi toplumda saygı göreceği işler yapar ve itibarı kuvvetlenir. Aynı zamanda çalışılan yerde herkesin sevdiği biri olunduğuna ve sorumlulukların çok doğru şekilde yerine getirildiğine de alamettir.

Rüyada Horoz Kesmenin Psikolojik Tabiri

Çok büyük bir öfkenin kişiyi baskı altında tuttuğunu ve zaman zaman öfke nöbetleri halinde yansıdığını bildirir. Horoz kestiğini görmek, hayatında engel olarak gördüğü ya da kendisine kötülük ettiğine inandığı kişilere karşı hırçın ve yaralayıcı şekilde davranıldığını ve intikam alınmak istendiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Horoz Kesmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ahmet öceser (10 Aralık 2016 saat: 00:15)

  S. A. Rüyamda. Çalıştığım fabrikadayım ama çok kasvetli bir ortam var birden büyük horoza benzeyen kirli beyaz bir çanlı ortaya çıktı ve ben onu yakalamak için peşinden koşuyorum ve en son yakalayıp onu öldürdüm sonra bir diyafondan birisi benim ismimi söyledi Ahmet bende babam mın sesi imiş gibi Efendim baba dedim korku ve ürperti ile uyandım

 2. Murat (12 Kasım 2016 saat: 04:39)

  Merhaba
  Ruyamda abim ile bir benzinci marketine giriyorum orada 3 yada 2 siyah tavuk birtanede siyah beyaz noktali iri bir horoz var abim horozu istiyor yemek icin ama markette kimse yok horuzu yakalamaya calisirken bir sekilde yakalandi abime bu horoz buranin galiba sahipli biralim dedeim horoz abimdeydi o esnada benzincinin bir calisani geldi birseyler soyledi o esnada abim horozu iceri iceri birakti baktimki horozun kafayi koparmis bir sekilde marketinicine birakinca maeket calisani anladi ve bizi kovalamaya basladilar biz kactik abimi konusmak icin durdu bir kismiyla ben ama git dedi bende orada bir yere gittim sonra uyandim .
  Yorumunuzu bekliyorumn iyi sabahlar.

 3. Gülhayat (31 Ekim 2016 saat: 08:50)

  Daha önce belediye tarafından herkese dağıtılan bir kesilmiş tavuk aldım.daha sonra ölmüş amcamın evine o tavukla gittim amca akşam gün karardığı sırada bir kaç arkadaşıyla birlikte eve geldi, ben amca tavuk dağıtıyorlar sende git al dedim yok kızım ben almam bir arkadaş olur ayıp olur dedi.sonra birlikte kapıya çıktık bir arkadaşı amcama iki siyah canlı horoz verdi bende isterim dedim adam banada bir beyaz bir kırmızı horoz getirdi ben dedimki apartmanda oturuyorum bunları kesersen daha iyi olur adam benim horozlar kesti bana verdi bu rüyamın yorumunu istiyorum

 4. Ümit (01 Mayıs 2015 saat: 16:47)

  Rüyamda Horoz kesiyorum ama horoz bana direniyor. Onu kesmek için yere yatırıyorum, oda parmağımı gagasının arasına alarak ısırmaya çalışıyor ancak şu anda yüzünü hatırlamadığım biri bana bıçağı uzatıyor ve ben Horozu kesiyorum. bu sırada horoz can havli ile idrarını yapıyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,