RuyaTabirleri.com

Rüyada Hortlak Görmek

Rüyada hortlak görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak değişikliklere, karşılaşacağı yeni kişilere ve işiteceği sözlere alamet eder. Hayırlı yeniliklere, beklenmedik ama güzel olan olaylara, şaşkınlıkla, mutluluğu bir arada yaşamaya ve sevinç içinde kalmaya tabir edilir. Bu rüya bazen de rüyayı gören kişinin çok arzu ettiği bir işinin gerçekleşeceğine bu sayede kendini yeniden dünyaya gelmiş gibi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek, dinde güzelleşmiş ve bilginleşmiş, kâinat hakkında bilgi ile donanmış, hayat tecrübesi olan ve yaşadıklarından ders almayı bilmiş bir kişinin insanlara ibretlik olacak hikâyelerini dinlemeye ve ondan akıl danışmaya işaret eder. Başı sıkışan kimselerin imdadına yetişen kadri ve gönlü yüce bir kimseye alamet eder.

Rüyada Ölünün Dirilmesini

Rüyada bir ölünün dirildiğini görmek, rüya sahibinin elini eteğini çektiği, tamamen konusunu kapattığı, aklından ve yüreğinden çıkardığı bir işten yana hayırlı bir gelişmenin yaşanacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına rivayet edilir.

Rüyada Ölünün Canlanması

Rüyada ölünün canlanması da ölünün dirilmesi gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmeler yaşanacağına, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine ve gelişme göstereceğine işaret eder.

Rüyada Hayalet Görmek

Rüyada hayalet görmek, rüya sahibinin kaygılarına, olumsuz düşüncelerine, karamsarlığına ve umutsuzluğuna delalet eder. Kişi, her insan gibi bazı konularda zayıftır ve çekindiği şeyler vardır diye yorumlanır.

Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek, çok hayırlı ve çok makbul bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin ettiği duaların kabul olacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine tabir edilir. Bolluğa, berekete ve rızka kavuşmaya, gözyaşlarından, elemden, kederden, dertten ve sorunlarından kurtulmaya rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!