RuyaTabirleri.com

Rüyada Hortlak Görmek

Rüyada hortlak görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak değişikliklere, karşılaşacağı yeni kişilere ve işiteceği sözlere alamet eder. Hayırlı yeniliklere, beklenmedik ama güzel olan olaylara, şaşkınlıkla, mutluluğu bir arada yaşamaya ve sevinç içinde kalmaya tabir edilir. Bu rüya bazen de rüyayı gören kişinin çok arzu ettiği bir işinin gerçekleşeceğine bu sayede kendini yeniden dünyaya gelmiş gibi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek, dinde güzelleşmiş ve bilginleşmiş, kâinat hakkında bilgi ile donanmış, hayat tecrübesi olan ve yaşadıklarından ders almayı bilmiş bir kişinin insanlara ibretlik olacak hikâyelerini dinlemeye ve ondan akıl danışmaya işaret eder. Başı sıkışan kimselerin imdadına yetişen kadri ve gönlü yüce bir kimseye alamet eder.

Rüyada Ölünün Dirilmesini

Rüyada bir ölünün dirildiğini görmek, rüya sahibinin elini eteğini çektiği, tamamen konusunu kapattığı, aklından ve yüreğinden çıkardığı bir işten yana hayırlı bir gelişmenin yaşanacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına rivayet edilir.

Rüyada Ölünün Canlanması

Rüyada ölünün canlanması da ölünün dirilmesi gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmeler yaşanacağına, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine ve gelişme göstereceğine işaret eder.

Rüyada Hayalet Görmek

Rüyada hayalet görmek, rüya sahibinin kaygılarına, olumsuz düşüncelerine, karamsarlığına ve umutsuzluğuna delalet eder. Kişi, her insan gibi bazı konularda zayıftır ve çekindiği şeyler vardır diye yorumlanır.

Rüyada Melek Görmek

Rüyada melek görmek, çok hayırlı ve çok makbul bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin ettiği duaların kabul olacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine tabir edilir. Bolluğa, berekete ve rızka kavuşmaya, gözyaşlarından, elemden, kederden, dertten ve sorunlarından kurtulmaya rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hortlak Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sınan erdem (06 Mayıs 2015 saat: 15:17)

  Dun gece ruyamda cok fantastık bır olayla karsılastım. Bır gırdabın ıcınde suruklenıyorduk. 3 kısıydık. Bır kılıc vardı, kılıcı tutarsak gırdaptan kurutlacaktık. Ben kılıca yaklastım ama kılıcı bı kız tuttu. Kendımızı dıger arkadasla beraber baska bır yerde bulduk. Arkadasım bana kılıcı kısın tuttugunu ama bızım ıkımızın kurtuldugunu soyledı. Bende saga sola bakınırken bırden kırmızı saclı bır sekılde kız karsımda belırdı, bır anlık urpermeyle uyandım. Sankı kabus gıbıydı. Ruyamı yorumlayıp maıle gonderırsenız cok sevınırım. Ben normalınde gordugu ruyaları hatırlamayan bır kısıyım. Yaklasık bır kac yıldır ruya gordugumu hatırlamıyorum. Bu sekılde bır ruya gormak aklımda soru ısaretlerı bıraktı. Emegınıze tesekkur ederım.

 2. muharem (22 Eylül 2014 saat: 09:27)

  Gece biyunca diş ağrım vardı. Sabah namazını kılıp yattım. Daha sonra rüyamda ölmüş olan bir komşum hortlamış, yanımda kimsem yok ölün yakınları yok ben ağırlıyorum, zor da olsa hiçbirşey yokmuş gibi davranıyorum. Daha sonra yakınlarından birileri gelir hiç bir şey yapamıyoruz. Daha sonra ben konuyu ben açıyorum konuyu, kabirdeki hayatın nasıl ilduğunu sordum. Pek bir zorluk çekmediğini söyledi. Sonra kabire dönmesi için ikna etmeye çalışıyorum. Ikna olmuyor, daha sonra birden hortlaj başka bir kişi oluyor. Şeytan veya ķötü biri olduğunu karar verip Kur’an okuyup saldırıyorum, göz bölgesinden kestim yeni gözleri çıkıyor. işini bitirdim öldürdüm.

 3. mine solak (22 Haziran 2014 saat: 11:35)

  Oturduğumuz evden başka bi evde yaşıyoruz onu bahçeli
  Bahçeli’nin önünde bir mezarlık var ama adam tam görülmemiş kafası hala dışardaydi 4 tane adam vardı adamlardan 1 tanesi diğerlerine hırsızlık yapmiyacagiz diye yemin ettiriyordu ve mezarın üstüne toz altın arıyorlardı sonra mezardaki adam biranda canlanip ben ölmedim çıkarın beni burdan diyor ben korkup saklanıyorum sonra okuluma gidip herseyi öğretmenlere anlatıyorum sonra bi ses duydum ‘hepsini öldürdüm bi kişi kaldı’ ben korkup okulun bahçesine koşuyorum ordada herkes var bende onların arkasina saklanıyorum ki beni görmesin sonra bi ses hortlaka diyorum zamanın doldu geri gelmelisin ben tam asaya inerken adam yüzüne siyah maske takmış motosikletle yukarıya çıkarken bana merhaba dedi ben sesimi çıkarmadan yürüdüm… Yürüdüğüm her yer yesilik

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,