RuyaTabirleri.com

Rüyada Hortum Çıktığını Görmek

Rüyada hortum çıktığını görmek, hayra alamet olmadığı gibi, kişinin hayatında yaşanacak bir karmaşanın, hayali kurulan isteklerin bozguna uğramasının, planların ters dönmesinin işaretidir. Genel olarak olumsuzluklara yorumlanır ve uğursuzluk, şanssızlık olarak da tabir edilebilir. Hortum çıkması, kişinin felakete doğru sürükleneceği olayların bir kısmının başlangıcı olduğunu, adım adım kötü haberler geleceğini, kendi işini sürdürenler için iş yerine haciz gelmesi hırsızlık olayının söz konusu olması, mali değeri yüksek mal kayıpları manasındadır. Mutsuzluğa, ilişkilerin bozulmasına, kişinin üzüntüden gözyaşı dökmesine ve hayatının bir anda alt üst olacağına delalettir. Hastalıklara, şifa aramaya, uzun sürecek kederli günlere de yorumlanır. Hortum çıktığını gören kişiler her açıdan zor günler geçirirler ve İslami olarak da kişinin bir sınava tabi tutulacağını, bu sınavdan başarıyla geçerse manevi anlamda güç kazanacağını temsil eder.

Rüyada Hortum Çıkıp Kaybolduğunu Görmek

Kısa süren bir hortum görülmesi genellikle kazançta düşüş yaşamak demektir. Aniden hastalanmak, maddi açıdan sıkıntıya düşmek ve sonrasında yavaş yavaş sıkıntıdan feraha çıkmak manasındadır. Kişiyi sözleriyle bunaltacak bir tanıdığa da alamet olan rüya, başa gelen kötü bir olayın kişinin bakış açısında değişikliklere neden olacağını ve yanlış yollara sapan kimseler için bundan sonraki her adımlarına çok dikkat edeceklerine yorumlanır.

Rüyada Hortum Çıktığını Görüp Kaçmak

Kötü gidişatın farkına varacak olan rüya sahibinin acilen önlemler almaya başlayacağına, hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine alamettir. Başa gelen kötü olaylardan, felaket ya da kazalardan en az zararla çıkmak ve zor günleri daha kolay şekilde atlatmak manasına gelir.

Rüyada Hortum Çıktığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Pek çok problemle aynı anda uğraşan kimselerin gördüğü rüyalardandır. Kişi kendisini fazlaca bunalmış ve köşeye sıkışmış hissettiği için güncel hayatında depresif bir ruh hali içindedir. Hayal kırıklığı ve ümitsizlik duygularının da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!