RuyaTabirleri.com

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada hortum görmek şans ve kısmet olarak değerlendirilir. Rüyasında hortum gören kişi yakın zamanda yoğun bir iş temposuna girerek işlerindeki artış sayesinde bol kazanç elde edecektir. Rüyada hortum gören kişi çok şanslı bir döneme giriyor demektir. Rüya sahibi uzun bir süre yükselen bir iş grafiği sağlayarak terfi edecek, bu sayede hem maaşı hem de yetkisi ve makamı artacaktır.

Bu rüya aynı zamanda kişinin hiç ummadığı bir anda bir yerden menfaat elde etmesi şeklinde de yorumlanır. Rüyada hortum görmek rüya sahibinin neşelenmesini ve çok mutlu olmasını sağlayacak haberler duyması ya da böyle olaylar yaşaması anlamına gelir. Bazı rüya tabirlerine göreyse hortum büyük bir doğal afet şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hortumdan Su Aktığını Görmek

Rüyada hortumdan su aktığını gören kişi ya büyük bir projeyi alacak ya da kendisi için çok kazançlı olacak bir ihaleyi kazanacak demektir.

Rüyada Hortum ve Su Görmek

Rüyada hortumun içinde su olması yani hortum ile suyun bir arada görülmesi kişinin iş hayatında atacağı doğru ve temkinli adımlara yorulur. Hortumun kurumuş olması yani içinde su olmaması ise ticaret hayatındaki kayıplara işaret eder.

Rüyada Hortum Çıktığını Görmek

Bir kimse rüyasında hortumun çıktığını görürse eğer, hayatının da tıpkı hortum felaketinde olduğu gibi karışacağını ve bazı olumsuz olaylar çıkacağını gösterir.

Rüyada Hortum Felaketi Görmek

Rüyada hortum gibi büyük bir doğal afet görmek kişinin güvende olmadığına, bazı belalı ya da tehlikeli olaylarla karşılaşacağına ya da hayatında meydana gelecek olan gerek maddi gerekse manevi kayıplar nedeni ile üzücü günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak

Rüyada hortumla bahçe sulamak geçim zorluğu çekmemeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: