RuyaTabirleri.com

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada hortum görmek şans ve kısmet olarak değerlendirilir. Rüyasında hortum gören kişi yakın zamanda yoğun bir iş temposuna girerek işlerindeki artış sayesinde bol kazanç elde edecektir. Rüyada hortum gören kişi çok şanslı bir döneme giriyor demektir. Rüya sahibi uzun bir süre yükselen bir iş grafiği sağlayarak terfi edecek, bu sayede hem maaşı hem de yetkisi ve makamı artacaktır.

Bu rüya aynı zamanda kişinin hiç ummadığı bir anda bir yerden menfaat elde etmesi şeklinde de yorumlanır. Rüyada hortum görmek rüya sahibinin neşelenmesini ve çok mutlu olmasını sağlayacak haberler duyması ya da böyle olaylar yaşaması anlamına gelir. Bazı rüya tabirlerine göreyse hortum büyük bir doğal afet şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hortumdan Su Aktığını Görmek

Rüyada hortumdan su aktığını gören kişi ya büyük bir projeyi alacak ya da kendisi için çok kazançlı olacak bir ihaleyi kazanacak demektir.

Rüyada Hortum ve Su Görmek

Rüyada hortumun içinde su olması yani hortum ile suyun bir arada görülmesi kişinin iş hayatında atacağı doğru ve temkinli adımlara yorulur. Hortumun kurumuş olması yani içinde su olmaması ise ticaret hayatındaki kayıplara işaret eder.

Rüyada Hortum Çıktığını Görmek

Bir kimse rüyasında hortumun çıktığını görürse eğer, hayatının da tıpkı hortum felaketinde olduğu gibi karışacağını ve bazı olumsuz olaylar çıkacağını gösterir.

Rüyada Hortum Felaketi Görmek

Rüyada hortum gibi büyük bir doğal afet görmek kişinin güvende olmadığına, bazı belalı ya da tehlikeli olaylarla karşılaşacağına ya da hayatında meydana gelecek olan gerek maddi gerekse manevi kayıplar nedeni ile üzücü günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Hortumla Bahçe Sulamak

Rüyada hortumla bahçe sulamak geçim zorluğu çekmemeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hortum Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. esra (07 Mayıs 2014 saat: 19:18)

  Rüyamda yanları çimenlik ilerisi çimenlerden ve otlardan gözükmeyen taşlı bir yolda yürüyodum. Hava güneşliydi fakat saniyeler içinde gökyüzü kara bulutlarla kaplandı ve aniden gökyüzünde biraz ilerde onlarca küçük hortum gibi şeyler oluştu. Yere kadar uzanmıyodu hiçbiri. Bana doğru gelmeye başladılar. Yere düştüm.O an çok korktum hemen kendime rüyadasın uyan dedim ve uyandım.

 2. serhat (30 Nisan 2014 saat: 21:59)

  iki defa hortum afeti gördüm ilki hortum çıkıyor ve hortum yakınımdaki direği alıp gidiyor ben güvenli bir yere kaçıp kurtuluyorum ikinci rüyamda kuzenimle camlı denize karsı bir binadayım deniz bulutlarla kapanıyor bembeyaz kocaman bir hortum bize doğru geliyor ve bu ne kadar büyük diyorum ve sonra aniden her yer açılıyor güneş açmış deniz çok durgun ve hortum ben gördüğümde sadece korkan tedirgin olan kişi benim ilk rüyamda olduğu gibi

 3. hülya (15 Nisan 2014 saat: 15:11)

  rüyamda evdeyiz ve ben dışarıyı izliyorum..karanlık biraz ama uzaklara bakınca birden tozların yukseldiğini görüyorum hatta resmini çekiyorum sonra bakıyorumki ikitane hortum bize doğru geliyor bende korkuyorum yegenlerime eve girin sizi alip göturr diyorum..hortum eve yaklaşınca kayboluyor..daha sonra evin arka tarafından bakıyorum yani damdan gozlerme inanamiyorum çunkü on onbeştane birden hortum bize doğru geliyor ve cok korkuyorum..daha sonra eve yaklaşinca tekrar kayboluyorlar sadece birtane kucuk damda dolaşiyor ve ben ayagimla basarak dagitmaya çalışıyorum ve bize zarar vermiyor hatta kimse zarar gormuyor..çok merak ettim anlamını acil cvp verirseniz sevinirim.

 4. eda (30 Mart 2014 saat: 12:16)

  Rüyamda siyah bir hortum çıktığını gördüm.İnsanları havalandırıp içine alıyordu.Büyük bir kaçış yaşandı.Bizde eve koştuk hemen bütün camları kapıları kapattık.Dışarıdan büyük gürültü geliyordu.Dışarı çıktığımızda hortumu bizim evin arka tarafına geçtiğini gördüm.Uzaklaşıyordu derin bir oh çektik.Demeye kalmadı bu seferde savaş çıktı.Silahlar patlıyordu.Bombalarda atılıyordu.Tekrar eve koştuk.Ancak ablam ve yeğenim vurulmuştu.Annem ağlayarak eve girdiğinde onların vurulduğunu ve hastaneye götürüldüğünü söyledi.O an hissettiğim acıyı anlatamam.Uyanana kadar silah seslerini duyuyordum

 5. Betül (25 Mart 2014 saat: 09:41)

  Okulun bahçesindeydik annem.babam ve ben varız. Ama babam sonradan yanımıza geliyordu yani anneme dedim korkuyorum gidelim buradan hava çok kötü oldu sonra hava iyice karardı değişik oldu. Neyse anneme sarıldım gidiyoruz sonra yanımızdan okulun oraya doğru hortum felaketi gitti sonra babam öyle hortumlara bakıyor öyle duruyor. Babaaa diyorum ses vermiyor.Sonra babamı hortum götürdü.Çırpınıyordu sonra hortum bize doğru geldi anneme dedim sana demiştim anne içimde çok kötü bi his vardı beni dinleseydin keşke dedim sonra hortum annemle bizi de götürdü. Ben annemi bırakmak istemiyorum hala elini tutuyordum ama bıraktım ondan sonra elini bıraktıktan sonra uykumdan uyandım kalktım direk yatağımdan.

 6. soner (13 Mart 2014 saat: 11:35)

  Ruyamda arabayla bir yere gittik bi bos araziden bikac ev esyasi alcaktik kanepe ffaln sonra bi baktim siyah bir hortum icnde de sanki biseyler patliyomus gibi kirmizi isik yanim sonuyor .cabuk olalim hortum yetiscek bize demeye basladik sonra hortum iyice yaklasti kacmaya calisirken birden yukselmeye basladim havada bi takla attim sonra asagidaki biri dedi kendini rahat serbest birak dik tut kendini dedi ole yaptim kendimi arabada buldum sonra.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,