RuyaTabirleri.com

Rüyada Hortumla Sulamak

Rüyada hortumla sulamak, bolluğun, bereketin aynı zamanda beklenmedik bir mal veya paranın ulaşması ile yaşanacak ferahlığın simgesidir. Rüya sahibinin elinin bolluğunu, herkese yardım ettiğini, sevabının büyük olduğunu ifade eder. Rüyada görülen hortum ne kadar uzunsa, kişinin o denli fazla yardımlar yapacağını, hayatının da uzun olacağını ifade eder. Kendine yeten, iş ve maddi konularda rahat yaşayan biri olunacağını, özellikle mevcut karmaşık durumların tamamen sona ererek, belli bir hayat düzenine kavuşulacağını tabir eder. Kendi bahçesini hortumla suladığını görenler aile desteği görürler ve hanedeki bereket, huzur artar. Hortumdan akan su temizse, helal kazanç sahibi olunduğunu, mal varlığının artacağını müjdeler. Hortumdan akan su kirli ise kazanca haram karıştığını, ailede çözülmemiş bazı problemlerin kişiyi üzeceğini, özellikle akraba çevresinde konuşulan bazı asılsız meseleler nedeniyle kısa bir süreliğine moral bozukluğu yaşanacağını delalet eder.

Rüyada Hortumla Ağaç Sulamak

Geleceğe yatırım yapılacağını bildirir. Özellikle ele geçen kazancın önemli bir kısmını yatırıma yönlendirecek olan rüya sahibinin, ailesini daha rahat bir geleceğe kavuşturmak için erken tedbirler alacağını bildirir. Altın veya döviz yatırımlarına vurgu yapan rüya arsa veya taşınmaz almak suretiyle yapılacak yatırımlardan ilerleyen dönemlerde çok büyük bir kazanç elde edileceğini müjdeler. Ağaç sulayan kişinin ömrü uzun olur ve birden fazla evlada sahip olur.

Rüyada Hortumla Çiçek Sulamak

Yeni açılacak bir iş yeri, ek gelir elde edilecek kazançlar anlamına geldiği gibi, bekar kişilerin heyecan duyacakları, aşka yelken açacakları bir kimseyle tanışacaklarını bildirir. Hasta kimseler için rahatlama, şifa bulma anlamındadır. Hayatın sunduklarından zevk almak ve müteşekkir olmak, yaşanılan her güne şükürle başlamak şeklinde yorulur. Gül suladığını görmek aşk ve evlilik, karanfil sulamak ise ömür boyu sürecek dostluklar anlamındadır. Kır çiçeklerini sulayan kimseler yeni çevrelere dahil olarak farklı ortamlarda bulunacakları toplantılara iştirak ederler. Bu dönemde kişiyi mutlu edecek yepyeni fırsatların çıkacağını, yüz güldüren müjdeli haberlerin geleceğini delalet eder.

Rüyada Hortumla Sulamanın Psikolojik Yorumu

Bilgi dağarcığını artırmak, sürekli yeni şeyler öğrenmek, hayatın anlamını kavramaya çalışmak için uğraş veren kişilerin azminin, sabırlı kişiliklerinin bir göstergesidir. Genellikle vefa duygusunun gelişmiş olduğunu ve rüya sahibinin hayatına giren herkese kıymet vererek, onları el üstünde tuttuğuna yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!