RuyaTabirleri.com

Rüyada Hoşaf Görmek

Rüyada hoşaf görmek, mutluluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişi için şans olarak kabul edilir ve kişinin bolluk, bereket, huzur içinde bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine ve kendisini memnun edecek bir yaşam geçireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin elinin bol, gönlünün de hoş olacağına yorulur.

Rüyada Hoşaf İçmek

Rüyada hoşaf içmek, hidayete ermeye, Allah’ın lütuflarından ve nimetlerinden geri kalmamaya, kazançtan ve ekmekten yana ihtiyaçtan da fazlasıyla nasiplenmeye ve her daim keyifle kalmaya yorulur.

Rüyada Elma Hoşafı Görmek

Rüyada elma hoşafı görmek, yolunda gidecek bir hayat yaşanacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına böylelikle kişinin psikolojik olarak da, fiziksel olarak da hep iyi olacağına, dinç kalacağına ve ilerleyen yaşlarında bile genç görünmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada Kayısı Hoşafı Görmek

Rüyada kayısı hoşafı görmek, rüya sahibinin malının ve parasının artacağı, yeni atılımları sayesinde kazançtan yana yüzünün güleceği ve kesesinin ağırlaşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin ticaretten anlayan biri olduğuna ve işinden yana şansının da yaver gideceğine yorulur.

Rüyada Erik Hoşafı Görmek

Rüyada erik hoşafı içmek, inişli çıkışlı olacak bir hayata delalet eder. Rüya sahibinin bazen tersliklerle, musibetlerle, kazalarla, kayıplarla ve kötü niyetli kişilerle karşılaşıp zor günler geçireceğine bazen de iyi, güzel ve hayırlı olanla karşılaşıp, mutlu olacağına ve ekmeğini kolay yollardan kazanma şansı yakalayacağına tabir edilir.

Rüyada Armut Kompostosu Görmek

Rüyada armut kompostosu görmek, rüyayı gören kişinin dinde ve ahlakta olgun kimse haline geleceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!