RuyaTabirleri.com

Rüyada Hoşaf Görmek

Rüyada hoşaf görmek, mutluluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişi için şans olarak kabul edilir ve kişinin bolluk, bereket, huzur içinde bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine ve kendisini memnun edecek bir yaşam geçireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin elinin bol, gönlünün de hoş olacağına yorulur.

Rüyada Hoşaf İçmek

Rüyada hoşaf içmek, hidayete ermeye, Allah’ın lütuflarından ve nimetlerinden geri kalmamaya, kazançtan ve ekmekten yana ihtiyaçtan da fazlasıyla nasiplenmeye ve her daim keyifle kalmaya yorulur.

Rüyada Elma Hoşafı Görmek

Rüyada elma hoşafı görmek, yolunda gidecek bir hayat yaşanacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına böylelikle kişinin psikolojik olarak da, fiziksel olarak da hep iyi olacağına, dinç kalacağına ve ilerleyen yaşlarında bile genç görünmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada Kayısı Hoşafı Görmek

Rüyada kayısı hoşafı görmek, rüya sahibinin malının ve parasının artacağı, yeni atılımları sayesinde kazançtan yana yüzünün güleceği ve kesesinin ağırlaşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin ticaretten anlayan biri olduğuna ve işinden yana şansının da yaver gideceğine yorulur.

Rüyada Erik Hoşafı Görmek

Rüyada erik hoşafı içmek, inişli çıkışlı olacak bir hayata delalet eder. Rüya sahibinin bazen tersliklerle, musibetlerle, kazalarla, kayıplarla ve kötü niyetli kişilerle karşılaşıp zor günler geçireceğine bazen de iyi, güzel ve hayırlı olanla karşılaşıp, mutlu olacağına ve ekmeğini kolay yollardan kazanma şansı yakalayacağına tabir edilir.

Rüyada Armut Kompostosu Görmek

Rüyada armut kompostosu görmek, rüyayı gören kişinin dinde ve ahlakta olgun kimse haline geleceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hoşaf Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Yağmur (03 Haziran 2015 saat: 00:33)

    Oteldeyiz çok klasik giymişim kucağın da küçük kardeşim yürüyen merdivene binerken takılıyorum ama düşmüyorum yürüyen merdivenin başın da annemle babam var otelde tarımla ilgili şeyler var kayısı şeftali vs. Annemle babam iş adamı iş kadınlarıyla konuşuyordu ben kardeşimi anneme veriyorum. Otelde bir odaya giriyorum kapkara bir hoşaf var ben o hızlardan içiyorum ama kepçeyle sevdiğim adam geliyo onada veriyorum o da içiyor sonra oturuyoruz

  2. Yağmur (02 Haziran 2015 saat: 23:32)

    Bir otel var annem babam küçük kardeşim , küçük kardeşim kucağım da yürüyen merdivenden çıkıyoruz otelin odaların da kayısı şeftali vb. Meyveler var annemle babam iş kadını iş adamlarıyla konuşuyo bende kardeşimi anneme verip başka bir odaya geçiyorum odada kap kara ama bal gibi bir hoşaf var tam hoşafı içiyordum sevdiğim adam geldi ve hoşafı kepçeyle içiyordum kepçeyle al sende iç dedim içti sonra da koltuğa oturduk.

  3. nalan (13 Ocak 2015 saat: 22:42)

    ruyamda bi cok genis bi evin icerisindeyim..sonra kayisi uzum gibi bisey ve kirmizi bi meyve gorurum derimki ben bunlari hosaf yapayim derim ..ucunude ayri ayri buyuk tencerelere korum kaynatmaya baslarim ama ucude ayri yerlerde kaynamaya baslarlar..ortaligi tatlimsi gibi bi koku yayilir ve hosaflar hemen kaynamis bi sekilde olur ..ama hosaflardan o birisi eskimsi gibi derimki olsun bu da girsin araya daha guzel tat verir derim ..sonra yanimda boyu uzun biraz kilolu esmer bi adam gorurum icimden derimki isde bu benim gelecegim derim adam sessiz sakin oyle bi iyi gozukurki ..sonra derim allahim sukurler olsun derim bana hayirlisini verdin derim adami yanima cagiririm sen gelsene biraz yanima diye sonra adam yanima gelir tam ..ama sonradan duyarimki adam yahudi …bu ruyami rabbime cok dua etmisdim o geceden ve rabbimden bisiler hayirli olanlari isdemisdim ..yorarsaniz cok sevinirimm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,