RuyaTabirleri.com

Rüyada Hristiyan Görmek

Rüyada Hristiyan görmek yanlış davranışlardan vazgeçmek ve doğru olanı öğrenmek anlamına gelir. Genellikle kişinin manevi hayatında oluşacak güzel gelişmelere, manevi anlamda kendisine yetebilecek meziyetler edineceğine, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine işarettir. Güzel bir rüyadır ve İslami açıdan günahtan uzak durmaya çalışan rüya sahibinin pek çok sevaba da imza attığını gösterir. Gerçek yaşamında paylaşmayı seven kişilerin başka kimselerin acılarını dindiren ve eksikliklerini kapatan, çevresindeki kişileri de kendisi gibi daha iyi koşullarda yaşayabilmeleri için teşvik eden biri olunduğunun da alametidir.

Rüyada Hristiyan Olduğunu Görmek

İnancını test edecek bir gelişme yaşayan rüya sahibinin elde ettiği tecrübeler ışığında Allah’a daha da yakın olacağını, inancı konusunda yetkin kimselerle sohbet ederek yaptığı bazı hatalı davranışların farkına varacağı ve daha güzel bir hayat yaşama isteği ile dolup taşacağı anlamına gelir. Hristiyan olduğunu gören kimseler bekarsa, kalbi Allah sevgisiyle dolu, imanı güçlü bir kimse ile evlenirler ve hayırlı, iyi kalpli, müşfik çocuklara sahip olurlar. Elde edilen servetin tamamen helal yollardan kazanıldığına da işaret eden rüya yalandan, günahtan, haramdan ve kötülükten uzak bir hayat sürüleceğime, kişinin isteklerinin karşılığını en kısa sürede alacağına da haber verir.

Rüyada Hristiyan Kişilerle Konuşmak

Sıkıntılı bir dönemde kendisine yardım eli uzatan bir kimse sayesinde o anki durumdan çok kolay bir şekilde kurtulmaya alamettir. Sevindirici gelişmeler kadar, beklenmedik şekilde kişinin hayatına girerek ona iyiliklerde bulunan yüce gönüllü bir kimse ile arkadaşlık edileceğini de bildirir ve rüya sahibinin inancının giderek kuvvetleneceğini de ifade eder.

Rüyada Hristiyan Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle dini inancı kuvvetli kimselerin, kendilerini terbiye etmek için nefislerini kontrol etme çabalarına işaret eder. Sürekli olarak manevi konularla ilgili araştırma yapan ve kendisini daha iyi bir insan haline getirmek için uğraşan kişilerin ruh hallerini simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!