RuyaTabirleri.com

Rüyada Hücre Görmek

Rüyada hücre görmek, sıkıntıya ve kişinin ruh hali üzerinde olumsuz durumlara neden olacak problemlere işaret eder. Özellikle bir süredir devam eden ve çözülmeyi bekleyen sorunların kişinin karşısına çıkacağını ve çözülene kadar da sıkıntı yaratacağını tabir eder. Zor kararlar almak, hayat akışında yenilikler yapmak veya istenmeyen yolculuklara çıkmak olarak da yorumlanır. Bazı durumlarda ümitsizliğe düşmek, yaşanan hayal kırıklıkları neticesinde güven duygusunu yitirmek olarak da tabir edilen rüya kişinin kendisini çıkmazda hissettiğini ve içinde bulunduğu durumdan çıkabilmek için mutlaka yardım alması gerektiğini bildirir. Yakın çevreden, dostlardan destek alarak moral bulmak, motivasyon artıracak ortamlara girmek de kişinin içinde bulunduğu sıkıntılarla daha kolay baş etmesine olanak tanır.

Rüyada Hücreye Kapatılmak

Bir kişi veya bir olay nedeni ile kendini yalnız hisseden, inzivaya çekilen rüya sahibinin bu dönemde sosyal ilişkilerine ara vereceğini ve genellikle yalnız kalmayı tercih edeceğini ifade eder. Olumsuz bir rüya olarak görülse de, aslında yenilenmek, doğru kararlar almak, içinde bulunulan durumla yüzleşmek ve sorunları çözmeye yönelik adımlar atmak için doğru bir zeminde olunduğunu da ifade eder. Eski alışkanlıklardan kurtulmak manasına gelir ki, özellikle zararlı bağımlılıklardan kurtulmak için bu süreçte destek alınacağını bildirir.

Rüyada Hücreden Kaçmak

Her türlü sıkıntıdan ve kişiye rahatsızlık veren durumdan uzaklaşılacağını, verilen doğru kararlar sayesinde eskisinden çok daha fazla kazanç elde edilecek işlere girişileceğini ve yeni çevrelere girerek sosyal anlamda hareketli günler geçirileceğini işaret eder. Psikolojik olarak iyi hissetmek, her türlü dertten ve sorundan uzaklaşmak ve elde edilen yeni fırsatlar sayesinde güzel başlangıçlar yapmak manasındadır.

Rüyada Hücre Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini kapana kısılmış gibi hisseden ve içinde bulunduğu olumsuz durumları sürekli düşünerek karamsarlığa kapılan kişileri temsil eder. Problemler karşısında çözüm bulmakta güçlük çekildiğine ve yardıma ihtiyaç duyulduğuna yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!