RuyaTabirleri.com

Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamak

Rüyada hüngür hüngür ağlamak, genellikle iyiye yorulmaz. Rüyasında bağıra çağıra, yakasını yırtarak ağladığını görmek dünya hayatında bir musibete uğramaya veya kişinin yaşayacağı bazı sıkıntılara işaret eder. Rüyada hüngür hüngür ağlayan kimse, bazı alimlere göre ise dünya hayatında sevinir ve mutlu olur. Bu rüya istek ve arzularınıza kavuşacağınıza ve bu dünyanın nimetlerinden ve zevklerinden yararlanacağınıza işarettir. Rüyada sessizce ağlamak ise rahmetin, mağfiretin ve bereketin sembolüdür. Rüyada sessizce ağlayan ve gözyaşlarının yanaklarından aktığını gören kimse, tüm sıkıntı ve üzüntülerinden kurtularak feraha kavuşur. Rüyada dünya sıkıntıları için ağlamak hayra yorulmaz. Ahireti hatırlayarak veya Allah rızası için ağladığını görmek ise büyük bir menfaat elde edeceğinize ve mutlu olup sevineceğinize delalet eder.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak ne için ağladığınıza bağlı olarak yorumlanır. Makbul olan Allah rızası için ağlamaktır. Bu şekilde ağladığını gören ve ağlarken sesini yükseltmeyen kişi birçok menfaat elde eder ve hayra ulaşır. Rüyada dünyevi üzüntüler için ağlama ise iyiye yorumlanmaz. Bu rüya dünyada da sıkıntı yaşayıp ağlayacağınıza veya birtakım belalara maruz kalacağınıza işarettir. Rüyada ağladıktan sonra gülmek iyiye yorumlanmaz. Bu rüya hastalıktır ve ecelinizin yaklaştığına işarettir. Günahlarından dolayı ağlayan kimse bağışlanır. Bedeninizdeki bir ağrı veya acı yüzünden ağlamak ise yine hayra yorumlanmaz.

Rüyada Ölü Üstüne Ağlamak

Rüyada ölü üstüne ağlamak, kişinin feryat etmesine veya dünyevi rahatsızlıklara tutulmasına delalet eder. Ölü üstüne bağırarak ağlamak iyi değildir. Bazen de bu rüya boş iler peşinde olduğunuzu ve boş hayaller kurduğunuzu göstermektedir.

Rüyada Hüngür Hüngür Ağlamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada hüngür hüngür ağlamak, gerçek hayatta da böyle ağlama isteğini olduğunun göstergesidir. Böyle bir rüya bazen de kişinin rahatlama arzusunu gösterir. Sıkıntı yaşayan ve bu sıkıntılardan bunalan kişinin kurtulma isteğini yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,