RuyaTabirleri.com

Rüyada Hurda Görmek

Rüyada hurda görmek, rüyayı gören kişi için eskiden çok değerli olan bir olayın ya da durumun değersizleştiğine ancak yakın bir zaman içinde tekrar eski kıymetli günlerine döneceğine, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine ve bugün içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına delalet eder.

Rüyada Hurda Satmak

İş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçiren rüya sahibinin, büyük sorunlar ile uğraştıktan sonra çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşı karşıya kalacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına alamet eder.

Rüyada Hurda Altın Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında kıymet bilen, vefalı ve düzgün insanlar ile karşılaşacağına, çok mutlu olacağına, hayırlı ve güzel insanlar ile tanışacağına ve huzurlu bir hayata sahip olacağına tabir eder.

Rüyada Hurda Demir Görmek

Rüya sahibinin, daha önce değerli olarak gördüğü ve üzerine birçok anlam yüklediği olayların tekrar değer kazanıp karşılaşılacak kötü olayların yakın bir zaman içinde çözülmesi sırasında çok yarar sağlayacağına ve büyük şans getireceğine rivayet eder.

Rüyada Hurda Araba Görmek

Yaşanan kötü bir olaydan ötürü çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşen rüya sahibinin, geçmişte yaşadığı bir olaydan yola çıkarak sorunu ortadan kaldıracağına, bu sayede büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına ve yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yokedeceğine işaret eder.

Rüyada Hurda Arabaya Binmek

Birçok kez sorun yaşanan bir durumdan kaynaklanan bir sıkıntının, çok büyük baskı yaratmadan ortadan kalkacağına, bu sayede daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hurda Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aysel (31 Ocak 2015 saat: 08:54)

    ruyada annem iki kızkardeşlerimi alıp kırık dökük arabaya binip yolculuga çıktılar. yolda karşısına ölen kocası çıktı. niye perişansın diye sordu daha sonra karşısınaölen an anneannem karşısına çıktı. kızkardeşlerimden birine bir nesne verdi. ne oldugunu gormedim tam

  2. ozge (31 Ocak 2015 saat: 08:39)

    ruyada annem yirtik pirtik elbiselerle 2kızkardeşimle kırık dökük arabaya binip yolculuga çıktılar karşısına ölen eşi çıktı niye perişansın diye soruyor daha sonra annemin ölen annesi karşısına çıkıyor kızkardeşlerimden bir tane bir şey verdi .

  3. arsiz123 (02 Ekim 2014 saat: 08:52)

    3saat önce bir kızla ilşkiyegirdim rüyada yaklaşık 3 saat sonra 1 işte bir hurdalık gibi biyerdeydi bir arabanın ön camını söktük tavanı haraket ediyordu ardında bir uçan balon topunun uçup gittigini gör yakalamak için peşşine düştüm gittigimde bir ara sokakta iki yabancı çocuk hırsızlık yapıyordu.yapmayın iyi degildedim sanane gibi bir cevap ve sende hırsızlık yap gibi hat.sonra iki genç kız ile birlikte bir odada yanlızdık biri ile ilişkiye giriyordum ve kalktı sonra bekaretimi bozdun ne yapacaz sordu ben geçiştirdim sonra öteki ile ilişkiye girdim ve onunda bekaretini bozdum ve uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,