RuyaTabirleri.com

Rüyada Hurdacı Görmek

Rüyada hurdacı görmek, rüya sahibinin, uzun bir zaman önce yaşadığı ve bugün için artık pek değer taşımadığını düşündüğü ancak yakın bir zamanda çok büyük bir yarar sağlayacak bir olayın etkisinde olduğuna, daha sonra işinde sıkıntı duyduğu bir sorun karşısında bu olaydan aldığı deneyim ve bilgi ile galip geleceğine ve çok başarılı bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyada Hurdacı Olmak

Rüyayı gören kişinin, geçmişte yaşadığı bazı olaylardan ötürü çok sıkıntılı olduğuna, zaman için bu olayların etkisini yitirdiğini ve unutulduğunu düşünse de bazı zamanlarda tekrar hatırına geldiğine, kendisine üzücü zamanlar yaşattığına, çok yorduğuna ve yıprattığına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, karşısına çıkan bir sorunu çözerken uzun bir zaman önce yaşadığı başka bir olaydan etkilendiğine ve başarılı olduğuna yorulur.

Rüyada Hurdacılık Yapmak

Rüyayı gören kişinin, geçmişte tanıdığı ve sıkı dost olduğu kişilerden birinin çok sıkıntılı olduğu bir zamanda kendisine büyük bir destekte bulunacağına, bu sayede arkadaşının çok üzücü bir duruma düşmesine ve zarar görmesine engel olacağına rivayet eder.

Rüyada Hurda Görmek

Rüya sahibinin, uzun zaman önce yaşamış olduğu ve neredeyse unuttuğu bir olayın yakın bir zaman içinde tekrar karşısına çıkacağına, büyük bir sorun yaşamasına neden olacağına, hiç düşünmediği kadar yıpratacağına, bu yüzden diğer insanlar ile arasının açılacağına ve tüm bu yaşananları düzeltmek için büyük çaba göstermesine sebep olacağına tabir edilir.

Rüyada Hurda Satmak

İş hayatı ile ilgili bazı adımlar atan rüya sahibinin, çok sıkıntı çekeceğine ve büyük sorunlar yaşayacağına ancak daha sonra karşısına çıkan ve geçmişte yaşadığı bir olaya çok benzeyen bir durum sayesinde sorunu rahatça çözeceğine ve rahat bir nefes alacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: