RuyaTabirleri.com

Rüyada Huri Görmek

Rüyada huri görmek, rüyayı gören kişinin kendisine manevi huzur, çevresindekilere de hayır getirecek ve huzur verecek işler yapacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin iyilik yapmaya çok hevesli kimse olduğuna, kendisini buna adadığına, bundan yaşam enerjisi aldığına ve adeta insanlara mutluluk getirmek için yaratıldığına yorulur. Müjdeli haberlere ve de sürpriz gelişmelere işaret eder.

Rüyada Huri Kızı Görmek

Rüyayı gören kişinin ferahlayacağına, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, işlerinde istediği oranda başarıya ve kazanca nail olacağına, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, kolaylıklarla karşılaşacağına ve sahip olduğu imkânların da artacağına delalet eder.

Rüyada Huriler Görmek

Rüyayı gören kişinin can sıkıntısından, moral bozukluğundan, gamdan, kasavetten, dertten, üzüntüden uzaklaşacağına, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, neşeleneceğine, keyifleneceğine ve hayatına eğlenceli günlerin geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Erkek Huri Görmek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına, şansının ve bahtının açılacağına, geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına tabir edilir.

Rüyada Melek Görmek

Rüyayı gören kişinin mutluluğunun artmasına vesile olacak olumlu olaylar yaşayacağına, rahatlayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, başarılı olacağına, dünya hayatında huzuru tadacağına, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına rivayet edilir.

Rüyada Melekle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin her türlü kolaylığa sahip olacağına, alim ve bilge insan olacağına, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına tabir edilir.

Rüyada Melek Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin içgüdülerinin yüksek, analiz yeteneğinin de iyi olması sayesinde, öngörülerinin tutacağına, söylediklerinin çıkacağına ve hissettiklerinin de gerçekle örtüşeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!