RuyaTabirleri.com

Rüyada Hurma Ağacı Görmek

Rüyada hurma ağacı görmek, rüya sahibinin,  komşuları ve tanıdıkları tarafından sevilen ve sayılan, ilim irfan sahibi bir kişi olduğuna ve insanlara yardım edip sorunlarına çare olduğuna delalet eder. Bir de, kurnaz, huysuz ve saf bir kişiye delalet eder. Aynı zamanda, kişinin hayırlı kazançlara ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Hurma Ağacına Çıkmak

Rüyada hurma ağacına çıkmak, çevresi tarafından sevilen, namuslu ve adil bir kişiyle akrabalık bağı kurulacağına delalet eder. Aynı zamanda, bu kişiyle hayırlı işler konusunda ortaklık yapmaya ve beraber dünyalık kazanmaya yorulur.

Rüyada Trabzon Hurması Görmek

Rüyada Trabzon hurması görmek, uzun süredir çekilen sıkıntıdan kurtulmaya, güzel ve hayırlı günlerin geleceğine ve yeni işlere girileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, sorunlarının en kısa sürede çözüleceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine yorumlanır. Aynı zamanda, yapılan işlerden para kazanılmaya başlanacağına ve çalışmaların dikkat çektiğine işarettir.

Rüyada Zencefil Görmek

Rüyada zencefil görmek, zor bir şekilde kazanılacak para, mal, mülk ve kariyere delalet eder. Çetin bir tartışmadan kazanılan ganimete ve zor bir işverenden alınan işe de delalet eder. Aynı zamanda, uzun bir zamandan beri ulaşılmak istenen hayırlı bir kısmete işarettir.

Rüyada Zencefil Yediğini Görmek

Rüyada zencefil yediğini gören kişinin ağır bir hastalığa yakalanacağına ve bu hastalığı uzun bir süre çektikten sonra rahmetli olacağına yorulur. Aynı zamanda, zamanla solmak ve kurumak olarak yorulur.

Rüyada Safran Görmek

Rüyada safran görmek, rüya sahibinin, yapacağı işlerle büyük paralar kazanacağına ve bolluk ve bereket içinde yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda, sevilen, itibar edilen ve sözleri dinlenen bir kişi olmaya ve toplumda öncü olarak benimsenmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: