RuyaTabirleri.com

Rüyada Hurma Görmek

Rüyada hurma görmek ilim okuyan bir kimseye, Müslümanlık dinine hizmet etmeye, kutsal kitaba, alın teri ile kazanılmış lokma yemeye ve bolluğa işaret eder. Rüyasında hurma gören kişiler Allah katında çok makbul olan kişilerdir ve bu kişiler rüyalarında hurma görürlerse eğer, her türlü dertlerine şifa bulacaklarıdır.

Rüyada hurma görmek çöle dahi yağmur değmesine ve tabir yerindeyse orada bile ekin bitmesine ve bolluk olmasına yorulur. Bir kişi rüyasında hurma çekirdeği görürse o kişinin hayırlı erkek evlatları olacak demektir. Rüyada hurma sakladığını ya da gömdüğünü gören kişi mirastan pay alır ya da herkesten gizli bir yatırım yapar. Rüyada hurma şarabı ya da hurma yağı görmekse kişinin kursağından geçen her lokmanın temiz ve helal olduğuna işaret eder.

Rüyada Hurma Yemek

Rüyada hurma görmek ya da yemek zenginlik ve mal olarak tabir edilir.

Rüyada Hurma Ağacı Görmek

Hurma ağacı görmek ilim öğrenmeye meraklı birine ya da bir evlada işarettir. Hurma ağacını kesmekse o evladın vefat edeceği anlamına gelir.

Rüyada Hurma Almak

Rüyada hurma almak kişinin rızkını onuru ve alın teri ile kazandığına işaret eder. Bu kişinin çocuklarına getirdiği rızıkta fesat ya da hile bulunmaz.

Rüyada Hurma İkram Etmek

Rüya sahibi rüyasında kendisine birinin hurma ikram ettiğini görürse, umre ziyareti yapacaktır şayet rüya sahibi kendisi birine hurma ikram ederse eğer o kişinin devlet kapısında bekleyen işinin olumlu sonuçlanıp, kişinin bundan büyük bir gelir elde edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Hurma Satın Almak

Rüyada hurma satın alan kişi cimri olmayan ama tutumlu bir kimsedir, bu kişi parasını yerine göre harcar, gereksiz yere para savurmaz ve herkeslerden habersiz bir şekilde birikim yapar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: