RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Hurma Yemek

Rüyada hurma yemek, iş hayatında gerçekleştirilecek her projede ya da çalışmada rüya sahibinin alınteri olduğuna ve kazandığı her kuruşun helal olduğuna rivayet eder. Aynı zamanda, eş, dost ya da akrabalardan birinin yakın bir zamanda çocuk sahip olacağı ya da sağlık durumunun iyi olduğu haberinin alınacağına işaret eder.

Rüyada Hurma İkram Etmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zamanda bir hastalığa yakalanacağına, daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına ancak yine hasta olmak istemiyorsa eğer dengeli ve sağlıklı beslenmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Hurma Yediğini Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında ortaya koyduğu başarılı çalışmalar sayesinde kendi payına düşen paraya ve mala tabir eder.

Rüyada Hurma Görmek

Aile hayatında ve iş hayatında yaşanacak çok güzel ve sevindirici gelişmelerden ötürü çok hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve çok büyük kazançlar elde edip çok iyi yerlere gelineceğine yorumlanır. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, hiç beklemediği bir anda kazanacağı hayırlı rızka ya da sevinçli ve beraberinde bereket getirecek bir haber alıacağına rivayet eder.

Rüyada Hurma Ağacı Görmek

Rüya sahibinin, aile büyüklerinden birisinin yaşayacağı ve uzun bir süre ağır bir şekilde çekeceği hastalıktan ötürü vefat edeceğine ve bu durumun aileyi büyük bir üzüntüye uğratıp yasa sokacağına alamet eder.

Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek

Yaşanan sorunlu ve sıkıntılı olaylardan, kavgalardan ve çeşitli tartışmalardan ötürü, rüyayı gören kişinin kendisini çok yorgun, yetersiz ve çaresiz gördüğüne işaret eder.

Rüyada Yeşil Hurma Görmek

İş hayatında ya da eğitim hayatında gerçekleşecek çeşitli sevinçli ve hayırlı olaylardan ötürü çok büyük mutluluk duyulacağına ve yapılacak ortaklık ya da kazanılan bir başarı sayesinde çok büyük bir kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: