RuyaTabirleri.com

Rüyada Huzurevi Görmek

Rüyada huzurevi görmek, rüyayı gören kişinin, işlerinin iyi gittiği, çok hoşgörülü, namuslu ve iyi bir insan olduğu ve çevresindeki insanlar tarafından sevilen ama en önemlisi eşi tarafından sevilen biri olduğu için çok büyük bir mutluluğa sahip olduğuna, çok güzel ve huzurlu bir aile ortamında yaşadığına ve bu durumun bir ömür boyu süreceğine tabir edilir.

Aynı zamanda, rüya sahibinin, sağlığına, beslenmesine ve temizliğine dikkat eden bir kişi olduğu için hiçbir zaman büyük bir hastalık yaşamayacağına ve uzun yıllar sağlıklı bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada Huzurevine Gitmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili projelerini hayata geçirerek çok güzel bir yuva kuracağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Huzurevi veya Düşkünler Evi Görmek

Rüya sahibinin, kısa süreli hastalıklar yaşayan anne babasının, beslenmelerine dikkat ettikleri ve gerektiği şekilde yaşadıkları için sağlık durumlarının çok iyi olduğuna, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yaşamayacaklarına ve rüyayı gören kişinin bu konuda rahat olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Darülaceze Görmek

Rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi evli birisi ise eğer eşi ile aralarında bazı sorunlar olacağına, çok büyük tartışmalar yaşayacaklarına ve uzun bir süre küs kalacaklarına rivayet eder. Eğer rüya sahibi bekâr bir kişi ise uzun bir zamandan beri birlikte olduğu sevgilisi ile ayrılacaklarına yorulur.

Rüyada Bakım Evi Görmek

Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok önemli olmayan bir rahatsızlığa yakalanacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!