RuyaTabirleri.com

Rüyada Hz. Muhammed’i Görmek

Rüyada Hz. Muhammed’i görmek, aile hayatında, iş hayatında ve eğitim hayatında çekilen ne kadar çile ve sıkıntı varsa Allah’ın izni ile geçer. Hastalıklar iyi olur; küsler barışır; darda kalmışlar aydınlığa çıkar; yolda kalmışlar evine döner; hapis olanlar kurtulur; üzülenler sevinir ve açlar doyar. Bolluk ve çok büyük bir berekete delalet eder.

Rüyada Hz. Muhammed’in Sesini Duymak

İş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak sıkıntılar ve sorunlardan ötürü uyarı anlamına gelir. Rüya sahibinin, yaşanabilecek problemler için dikkatli olması ve önlem alması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Hz. Muhammed’in Namaz Kıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında gerekli şekilde hareket etmediğine, gereken özeni ve dikkati göstermediğine ve bu yüzden çeşitli sıkıntı ve sorunlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada Hz. Muhammed’in Vefat Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin, aile büyüklerinden sözü geçen ve çok sevilip sayılan birinin yakın bir zamanda vefat edeceğine ve rüyayı gören kişi ile ailesinin bu duruma çok üzülüp etkileneceklerine alamet eder.

Rüyada Hz. Muhammed’i Harap Bir Yerde Görmek

Hz. Muhammed’in görüldüğü bu harap yerin yakın bir zaman içerisinde tamir edileceğine, işlerlik kazanıp insanla dolacağına ve muhtaç insanlara yardım için kullanılacağına işaret eder.

Rüyada Hz. Muhammed’in Cenazesini Görmek

Cenazenin görüldüğü yerde şimdiye kadar görülmemiş bir kıtlık ila karşılaşılacağına delalet eder. Tüm belaların ve sıkıntıların bu yöreye geleceğine ve burada türlü hastalıkların ve savaşların başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada Hz. Muhammed’in Kabrini Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır. Sıkıntı çekenlerin sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakında son bulacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine ve hastaların çok ağır bir durumda olsalar bile şifa bulacaklarına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Hz. Muhammed’i Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. havva (11 Temmuz 2014 saat: 17:45)

    aslında bu rüyayı babaannem görmüş rüya şöyle:
    Hz.Muhammed (sav) ben ve kardeşimle odada oyun oynuyormuş. görmeyen bir halam da var o açık 22 yaşında babaannem halamın Hz.Muhammed (sav) in yanına gitmesini söylemiş. fakat halam anne sanki o beni istemiyo demiş. babaannem zorla yanına getirmiş. Hz. Muhammed onun önce alnına sonra karnına ve sonrada bacaklarının üst kısmına dokunmuş… bide hz. Muhammed’in bebekliğini de görmüş ve bu çocuğa nazar değer sakalayın bunu demiş, başkasıda onun hz.Muhammed olduğunu söylemiş . lütfen açıklayın bana :)

  2. nurgül (27 Aralık 2013 saat: 22:17)

    kendimi yeni evli olarak gördüm. kollarımda bilezik.başımda yazma… kısacası hiç giyinmediğim bir haldeydim.yer sofrasında oturuyordum teyzemler bana ziyarete geldi.üzerimdekilerden o kadar rahatsız oldum ki bilezikleri ve yazmayı çıkarıp öyle sofraya oturdum sonra teyzemin eşini de sofrada görünce başımın açık olmasından utandım ve doğruca odama gittim teyzem ve kuzenim benimle birlikte odama geldi evlenmeden önce giydiğim eşyalarımı aradım bulamadım sonra kuzenim eşyalarımın arasından bana bir eşofman uzattı onu aldığım gibi giydim sonra merdivenlerden aşağı doğru koşmaya başladım evin dış kapısından çıkacağım sırada teyzemin gelini bana nereye gidiyorsun geri dön diye seslendi o bunu diyene kadar sokaktaki köşeyi döndüm kaçmaya devam ettim sonra tren raylarının oraya geldim rayın bir eski bittiği yer vardı kıvrılarak bitiyordu bir de yeni yapılmış olan ray dosdoğru bitiyordu rayları geçtim akşam olmak üzereydi ama ben hala kaçıyordum sonra bir yere girdim camiye benziyordu içeri girdim her yer camideki gibi boydan boya halıyla kaplıydı içeride bir hoca vardı benimle sohbet etti sohbeti hatırlamıyorum tek hatırladığım beni duvarın kenarına götürdü içeriyi aydınlatacak bir lamba ya da herhangi bir aydınlatıcı yoktu orayı aydınlatan ip gibi bir şey gösterdi bana ipin ucu ya da ince halat ucu mu desem ucu mavi bir ışıkla yanıyordu onu duvarın kenarındaki deliğe sokunca ortalık hemen aydınlandı sonra elime tüfek gibi bir silah verdi ve bana o gelince onu öldür dedi ve gitti ben orada yalnız kaldım sonra o kişinin gelmesini bekledim ve sonunda merdivenleri çıkarak geliyordu karaltısını görür görmez ateş etmeye başladım hep isabetli atış yapıyordum sonra birden onunla kendimi damda buldum ben hala ateş ediyorum ama bir türlü ölmüyor sonra birden kahkaha atmaya başladı ve sen beni öldüremezsin dedi bende onu öldüremediğimin farkında oluca silahı elimden attığım gibi diz çöküp ağlamaya başladım karanlık olduğu için kim olduğunu göremedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,