RuyaTabirleri.com

Rüyada Hz. Muhammed’i Görmek

Rüyada Hz. Muhammed’i görmek, aile hayatında, iş hayatında ve eğitim hayatında çekilen ne kadar çile ve sıkıntı varsa Allah’ın izni ile geçer. Hastalıklar iyi olur; küsler barışır; darda kalmışlar aydınlığa çıkar; yolda kalmışlar evine döner; hapis olanlar kurtulur; üzülenler sevinir ve açlar doyar. Bolluk ve çok büyük bir berekete delalet eder.

Rüyada Hz. Muhammed’in Sesini Duymak

İş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak sıkıntılar ve sorunlardan ötürü uyarı anlamına gelir. Rüya sahibinin, yaşanabilecek problemler için dikkatli olması ve önlem alması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Hz. Muhammed’in Namaz Kıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında gerekli şekilde hareket etmediğine, gereken özeni ve dikkati göstermediğine ve bu yüzden çeşitli sıkıntı ve sorunlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada Hz. Muhammed’in Vefat Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin, aile büyüklerinden sözü geçen ve çok sevilip sayılan birinin yakın bir zamanda vefat edeceğine ve rüyayı gören kişi ile ailesinin bu duruma çok üzülüp etkileneceklerine alamet eder.

Rüyada Hz. Muhammed’i Harap Bir Yerde Görmek

Hz. Muhammed’in görüldüğü bu harap yerin yakın bir zaman içerisinde tamir edileceğine, işlerlik kazanıp insanla dolacağına ve muhtaç insanlara yardım için kullanılacağına işaret eder.

Rüyada Hz. Muhammed’in Cenazesini Görmek

Cenazenin görüldüğü yerde şimdiye kadar görülmemiş bir kıtlık ila karşılaşılacağına delalet eder. Tüm belaların ve sıkıntıların bu yöreye geleceğine ve burada türlü hastalıkların ve savaşların başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada Hz. Muhammed’in Kabrini Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır. Sıkıntı çekenlerin sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakında son bulacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine ve hastaların çok ağır bir durumda olsalar bile şifa bulacaklarına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!