RuyaTabirleri.com

Rüyada İç Çamaşır Görmek

Rüyada iç çamaşır görmek, kişinin mevcut potansiyelini göstermek için uygun bir zamanda fırsat elde edeceğini, yenilikle dolu bir döneme girerken kendisini de daha çok ön plana çıkarabileceğini, kariyer basamaklarını tırmanırken, bambaşka sektörlerde de iş yapma şansı elde edeceğine alamet eder. Görülen iç çamaşır rengi ve biçimine göre de farklı şekillerde yorumlanması gerekir. Kadın iç çamaşır modelleri görenler duygusal olarak çok çabuk kanan ve herkese güvendiği için genellikle sıkıntılı olaylar yaşayan biri olunduğuna alamet eder. Erkek iç çamaşır modeli görmek ise kötü niyetli kimselerle tanışılacağına ve kişi hakkında yargısız infaz yapılması sonucu zor bir döneme girileceğini işret eder.

Rüyada Siyah İç Çamaşır Görmek

Kötü niyetli davranışlar sergilemeye ve kişiye yakın kimselere haksızlık edileceğine, yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına alamettir. Uzun süren bir yas dönemine ve iş verimliliğini düşüren bir hastalıkla mücadele edileceğine, sosyal olarak kişiyi mutlu eden çevrelerden koparak daha zararlı ve sahtekar insanlarla arkadaşlık yapılacağını tabir eder. Kişiyi yanlış yola sevk eden gelişmeler ve yasadışı girişimler yüzünden mahkemelik olunacağına, aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına dair bilgi veren bir rüyadır.

Rüyada İç Çamaşır Mağazası Açmak

Rüya sahibinin yakın çevresindeki pek çok kişiye destek olacak davranışlarda bulunup, sözleri ile de pek çok kişiyi umuda sevk edeceğine, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, mutlu olmak için sahip olduklarına bakan kişinin aynı bakış açısını başkalarına da önereceğini işaret eder. Özellikle manevi anlamda yeni bir arayış içine giren kişinin kendisine pek çok olumlu hayat görüşü sağlayacak olan biri ile tanışmasını ve hayatının bundan sonra fazlasıyla değişeceğini de tabir eder.

Rüyada İç Çamaşır Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin sakladığı sırlardan dolayı sürekli rahatsızlık duyduğunu ve aynı zamanda bu sırların ortaya çıkmaması için aşırı gayret sarf ettiğini, zaman zaman başkalarınca şüpheli görülen davranışlarda bulunarak dikkat çektiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!