RuyaTabirleri.com

Rüyada İçecek Görmek

Rüyada içecek görmek, uykuda görülen içeceğin niteliğine bağlı olarak değişik anlamlar içerdiği gibi genel anlam itibariyle hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin çok kısmetli bir insan olduğu şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin yeni gelir kapılarına ulaşacağı, iyilik, güzellik ve hayır ile karşılaşacağı, kolaylıklar içinde olacağı ve dünya nimetlerinden yana aradıklarını bulacağı anlamına gelir.

Rüyada İçecek İçmek

Rüyayı gören kişinin tüm dertlerine, sıkıntılarına, sorunlarına ve çektiği çileye şifa olacak, onu rahat ettirecek ve ona üzüntülerini unutturacak olaylar yaşayacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada İçecek Dağıtmak

Rüyayı gören kişinin iyiliksever kimse olduğuna ve iyilik yaparak huzuru yakaladığına işaret eder. Rüya sahibinin bunu ibadet olarak gördüğü gibi, merhametli ve cömert oluşu nedeniyle insanlara yardım etmekten geri kalamadığına ve başka canların acılarına kayıtsız kalamadığına rivayet edilir.

Rüyada İçecek Dökülmesi

Rüyayı gören kişinin maddi anlamda çok daha güçlü olacağına, daha fazla para kazanacağına, daha fazla toprak ve mal sahibi olacağına delalet eder. Rüya sahibi zengin olacak, geçim sıkıntısından ve fakirlikten kurtulacak demektir.

Rüyada İçecek Su Görmek

Rüyayı gören kişinin sağlıklı, uzun ömürlü, huzurlu ve mutlu olacağına, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, arkasından dua edenlerin çoğalacağına, yaşamının güzelliklerle, bolluk ve bereketle geçeceğine alamet eder. Ağız tadıyla yaşamaya, afiyette kalmaya ve hep iyi olmaya tabir edilir.

Rüyada İçecek İkram Edilmesi

Rüyayı gören kişinin kendisine menfaat getirecek, ona kazanç yollarını gösterecek, ekmeğinden verecek onu başarıya ulaştıracak kimselerle karşılaşacağına, onlardan büyük hayır göreceğine, onlar sayesinde kalkınacağına, ilerleyeceğine ve rahat geçim sağlayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!