RuyaTabirleri.com

Rüyada İçki Şişesi Görmek

Rüyada içki şişesi görmek, gidilen yolun yanlış olduğuna ve kişinin şu an içinde bulunduğu sıkıntının tamamen kendisinden, hatalarından ve yanlışlarından kaynaklandığını bildirir. Tüm uyarılara rağmen bildiğini okumakta ve gittiği yolu değiştirmemekte ısrarcı davranan rüya sahibinin gelecekte büyük pişmanlıklar duyacağına ancak hiçbir şeyi değiştiremeyeceğini, geçmişte yaptığı hataların bedelini çok ağır bir şekilde ödeyeceğini, sevdiklerinden uzak kalacağını tabir eder. Büyük yanlışların, sayısız günahların da alameti olan rüya, yoldan çıkan bir hayatın kişiye ve sevdiklerine zarar vereceği konusunda uyarı olarak ele alınmalıdır. Zengin kimselerin, güçlerini kötüye kullanmaları halinde huzurlarının bir anda bozulacağını, kibirli hareketlerin sonucunda yalnız kalacaklarını da bildirir.

Rüyada Boş İçki Şişesi Görmek

Bir ayrılık sonrası yaşanacak psikolojik buhranın işareti olan rüya, yakın geçmişte yapılan hataların sonucunda kişinin bugün çok acı çektiğini bildirir. Kötü alışkanlıklar içinde olunduğuna ve bu durumu değiştirmek için çaba harcamayan rüya sahibinin bir anda hayatının mahvoluşunu izlemek zorunda kalacağına tabir edilir. Boş içki şişesi günaha olan yatkınlığın, iman gücündeki zayıflığın ve kişinin manevi hayatına yatırım yapmamasından ötürü aşırı maddeci biri haline gelmesinin olumsuz sonuçlarını da işaret eder.

Rüyada Birden Fazla İçki Şişesi Görmek

Sorumsuz, sadece kendini düşünen ve ailesine değer vermeyen rüya sahibinin boğazına kadar battığı günahlardan bir an önce kurtulmak için af dilemesi gerektiğine işarettir. Kişiye doğru yolu seçmesi için geç olmadan harekete geçmesini öğütleyen rüya, yanlışlardan dönmenin daha az acı çekmek anlamına geleceğini de bildirir.

Rüyada İçki Şişesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek yaşamında alkol bağımlısı olan ve alkolü bırakmak isteyen, ancak bir türlü başarı gösteremeyen kişilerin verdikleri mücadeleyi anlatan rüya, aynı zamanda bu bağımlılığın kişinin tüm hayatını etkilediğini ve rüyalarında dahi içki şişesi görecek kadar bağımlı hale geldiklerini işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!