RuyaTabirleri.com

Rüyada İflas Görmek

Rüyada iflas görmek, rüyayı gören kişinin rüyasına benzer şekilde tabir edilir ve gerçekten de maddi olarak zarar edeceği işlere gireceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok çalışarak, emek vereceği ve günlerce uğrundan uykusuz kalacağı ve yorgun olacağı projelerin ona fayda getirmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada İflas Etmek

Rüyayı gören kişinin dertleneceğine, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine alamet eder.

Rüyada İflas Eden Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin geçiminin zorlaşacağına, rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, kısmetlerinin de kapanacağına tabir edilir. Rüya sahibi hayırsız kişilere çatacak, yanlış işlere girecek, yokluk çekecek, bolluk içinde yaşarken deyim yerindeyse bir kuru lokmaya muhtaç kalacak demektir.

Rüyada Başkasının İflas Ettiğini Görmek

Bu rüya da yine rüyayı gören kişi üzerinden açıklanır ve hayır olmadığı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin fakirleşeceğine, işinden ve ekmeğinden olacağına, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine ve deyim yerindeyse düşmanlarını kendisine güldürecek hallere geleceğine delalet eder.

Rüyada Şirketin İflasını Görmek

Rüyayı gören kişinin gerek iş gerekse aile hayatındaki huzurunun, rahatının ve düzeninin bozulacağına, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin söneceğine, umutlarının da tükeneceğine rivayet edilir.

Rüyada Şirketin Battığını Görmek

Rüyada şirketin battığını görmek de şirketin iflas ettiğini görmekle aynı anlama gelir ve her iki rüyanın da uğursuz olduğu, kötü günleri haber verdiği, hak edilenin alınamayacağına işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Haksızlığa uğramaya ve alın terinin karşılığını görememeye delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!