RuyaTabirleri.com

Rüyada İftira Görmek

Rüyada iftira görmek, rüyayı gören kişinin üzülmesine neden olacak tatsız olayların yaşanacağına, bu durumun ruhsal olarak onu çok etkileyeceğine, neşesini kaçıracağına, sağlığının ve ağız tadının da bozulmasına neden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü ve zor günler geçireceğine, yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına ve gerginleşeceğine işaret eder.

Rüyada İftira Atıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin tatsız ve kötü haberler alacağına, sinirleneceğine, insanlarla karşı karşıya geleceğine ve onlarla arasına mesafe koymaya karar vereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin özel hayatında yaşayacağı nahoş olayların meslek hayatında da başarısız olmasına ve tüm huzurunun kaçmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada İftira Atmak

Rüyayı gören kişinin gözüyle görmediği şeylere itibar edeceğine, bu nedenle insanların günahına gireceğine, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına alamet eder. Rüya sahibinin çevresindekilerin tepkisine neden olacak şeyler yapacağı anlamına gelir ve hayırlara yorulmaz.

Rüyada İftira Almak

Rüyayı gören kişinin kırılmasına, alınmasına ve bir o kadar da hayrete düşmesine neden olacak bazı durumların ortaya çıkacağına, onun da bu duruma içerlemesine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada İftiraya Uğramak

Rüyayı gören kişinin zor günler yaşayacağına, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, zarar edeceğine, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına rivayet edilir.

Rüyada İftiraya Uğrayıp Ağlamak

Rüyayı gören kişinin ilk olarak kederlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacak bazı gelişmelerin yaşanacağına, bu durumun kendisini çok üzeceğine ve yıpratacağına, en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!