RuyaTabirleri.com

Rüyada İğde Ağacı Görmek

Rüyada iğde ağacı görmek, güzel huylu, uyumlu, misafirperver, anlayışlı ve iyi kalpli bir kişiye delalet eder. Rüya sahibinin, iyiliği karşısında mahcup olan ve iyiliğe iyilikle cevap vermek isteyen birisi olacağına işaret eder. Aynı zamanda, namuslu, cömert ve eli açık insanlara ve kısmetin bol olduğu işlere yorumlanır.

Rüyada Fındık Ağacı Görmek

Rüyada fındık ağacı görmek, zevkine, keyfine ve eğlenceye düşkün aynı zamanda kadir kıymet bilmez, hatır gönül bilmez ve eli sıkı olduğu için toplum tarafından sevilmeyen bir kişiye delalet eder.

Rüyada Fıstık Ağacı Görmek

Rüyada fıstık ağacı görmek, insan canlısı, eli açık ve yüzü güleç olduğu için toplum tarafından sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişiye yorumlanır.

Rüyada Kestane Ağacı Görmek

Rüyada kestane ağacı görmek, para babası, fakir fukara dostu, halden bilen, cömert ve anlayışlı bir kişiye ve tez zamanda çıkılacak uzun bir yolculuğa işaret eder. Aynı zamanda, sözüne itibar edilen, mevki ve makam sahibi kişiye ve büyük bir zahmet altına girileceğine yorumlanır.

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek

Rüyada ceviz ağacı görmek, geçimsiz, huysuz ama sevimli bir kişiye delalet eder. Aynı zamanda, böyle bir insanla yapılacak işe yorulur.

Rüyada Erik Ağacı Görmek

Rüyada erik ağacı görmek, yaşanacak olan bir hastalığa, uzun sürecek tedaviye ve engelli birisine yorumlanır. Aynı zamanda, dünya çapında başarı sağlamış ve tıp dünyasında sözü geçen bir hekime ve bir profesöre işaret eder.

Rüyada Elma Ağacı Görmek

Rüyada elma ağacı görmek, hayırlı anlamlara gelmektedir. Toplum tarafından saygı duyulan, kendini Allah yoluna adamış ve hayırsever kişi olarak delalet edilir.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek, halka yardım eden, akıllı ve cömert kişiye işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: