RuyaTabirleri.com

Rüyada İğde Görmek

Rüyada iğde görmek, rüya sahibinin toplum içinde itibar sahibi olduğuna ve yaptığı güzel işlerle anılıyor olmasına delalet eder. Rüya sahibinin neredeyse çevresinde olup da kendisine hayrı dokunmayan kişi kalmamıştır bu sayede de arkasından hayır duası edeni de çoktur. Rüyada iğde görmek, rüya sahibinin iyi niyetlerine ve hak yolunda gerçekleştirmek istediği hayırlara işaret eder.

Rüyada İğde Yemek

Rüyada iğde yemek, rüya sahibinin gönlü zengin, eli bol, huyu güzel kimse olduğu ile tabir edilir. Rüyasında iğde yediğini gören kişi düşmanına karşı bile iyi niyet ve iyi tutum içindedir, yumuşak kalpliliği ve vicdan sahibi olması nedeniyle de kendine yapılacak kötülükleri bile affedecek kadar yüce gönüllü olduğuna tabir edilir.

Rüyada İğde Toplamak

Rüyasında iğde topladığını gören kişi, aileden görgülü, terbiyeli, efendi ve asil kişi olarak değerlendirilir. Rüya sahibi, herkesle selamlaşacak kadar alçakgönüllü fakat herkesle dost meclisinde bulunup sohbet etmeyecek kadar da ağır ve seçici bir kişilik şeklinde tasvir edilir.

Rüyada İğde Dalı Görmek

Rüyada iğde dalı görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan pek çok hayırlı olaya delalet eder. Rüya sahibi dünyanın tüm güzelliklerinden yaralanma ve her türlü kutsal duyguyu yaşama şansına nail olacak demektir.

Rüyada İğde Çiçeği Görmek

Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtulup, esenliğe kavuşmasına tabir edilir. Bu rüya, kederden yüzü solmuş, gözlerinin ışığı kaybolmuş olan rüya sahibinin mutlu olacağı güzellikler yaşamasına delalet eder.

Rüyada İğde Ağacı Görmek

Rüya sahibinin hayatta tuttuğu her dalın bereketli olacağına, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatında hayır ve mutluluk bulacağına, kendisi için faydalı şeyler yapacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: