RuyaTabirleri.com

Rüyada İğne Batması Görmek

Rüyada iğne batması görmek, geçmişte yaşanan olayların acısını hala hissetmeye delalet eder. Rüya sahibi geçmişinde üzüntü yaşadığı olayların etkisinden kurtulamayacak ve onun izlerini hala taşıyacaktır. Yaptıklarından pişmanlık duyacak ancak elinden bir şey gelmeyecek, yaşadıklarını değiştiremeyecek ve unutamayacaktır. Rüya sahibinin zarar verdiği kişiler de ona kin duyacak, rüya sahibi o kişilerin düşüncelerini değiştiremeyecektir.

Rüyada Ayağa İğne Batması

Rüyada ayağa iğne batması, rüya sahibinin ilerlediği yolda önüne engeller çıkmasına işaret eder. Rüya sahibi iş hayatında ve sosyal hayatında yükselmeyi amaçlarken kendisine oluşuz etki yapacak kişiler olacaktır. O kişilerin dertleri rüya sahibinin kendisi için bir şey yapmasına engel olacaktır. Bu nedenle o kişilerin sorunları ile ne zaman uğraşmayı keserse o zaman yükselişe geçecektir.

Rüyada İğne Vurulmak

Rüyada iğne vurulmak, güzel hayat anlamına gelir. Rüya sahibi hastalıklarından kurtulur ve sağlığına kavuşur. Üzüntü ve kederlerinden arınıp hayatın güzelliklerini görmeye başlar. Rüya sahibi için mutlu günler çok yakındır. Aynı zamanda rüyada iğne vurulmak, borçların ödenmesine işaret eder.

Rüyada İğne Görmek

Rüyada iğne görmek, sıkıntıya alamettir. Rüya sahibi bir takım sorunlarla karşılaşacaktır. Şansızlığı bir süre üzerinden eksik olmayacak, yaptığı işler yolunda gitmeyecektir. Üst üste başarısız sonuçlar alınacak ve bazı konularda pes etmesi gerekecektir. Ancak başka bir anlamı ile de rüyada iğne görmek, barışmak ve bir araya gelmek anlamına gelir.

Rüyada Toplu İğne Batması

Rüyada toplu iğne batması görmek, rüya sahibinin daha önceden zarar verdiği bir kişinin öç almak için harekete geçtiğine işaret eder. Rüya sahibi her an kendisi ile ilgili kötü haberler alabilir. Bu kişi oldukça tehlikeli olabilir, bu nedenle rüya sahibi dikkatli olmalıdır. O kişiden gelecek kötülükler yaşantıyı değiştirebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: