RuyaTabirleri.com

Rüyada İğne Görmek

Rüyada iğne görmek henüz evlenmemiş biri için temiz bir izdivaca, sıkıntıda olan kişi için düze çıkmaya, hasta olan kişi için sağlığına kavuşmaya, ayrı düşmüş olanlar için kavuşmaya, darlık ve yokluk çekenler için bolluğa kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin rüyada elinde bir iğne tutuyor olması bozulmuş ve yolunda gitmeyen hayatının da işlerinin de düzeleceğine delalet eder. Rüyada dikiş diktiğini görmek düzenli, dingin ve huzurlu bir yaşam anlamına gelir. Rüyada dikiş yapılan iğnenin kırılması, yere düşmesi ya da yerde kaybolması yolunda giden şeylerin yolundan sapacağına ve tersine döneceğine delalet eder. Rüyada iğne görmek aynı zamanda huzur ve mutluluk içinde geçinen, aynı dili konuşmayı başaran çiftlere işaret eder. Rüyada iğneyi yuttuğunu gören kişi dostu olduğunu sandığı bir düşmanına koz verecek demektir. Rüyada birisine iğne battığını gören kişinin, o kişiyle arasının açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Toplu İğne Görmek

Rüyada toplu iğne görmek kişinin içine düşeceği sıkıntılı, zor ve meşakkatli bir duruma işaret eder.

Rüyada Şırınga Görmek

Rüyada şırınga görmek hayırlara işaret etmez. Sağlık sorunlarına, hayal kırıklıklarına, işlerin bozulmasına, kazancın ve bereketin azalmasına delalet eder. Rüyada kendisine iğne yapıldığını gören kişi önemsiz bir yaralanma ya da sağlık sorunu ile karşılaşabilir.

Rüyada İğneyle Dikiş Dikmek

Rüyada elinde iğne iplik dikiş yaptığını gören kişinin kısmeti açık olur. İşleri ve kazancı artar, sorunları düzelir, huzuru ve neşesi yerine gelir.

Rüyada Çuvaldız Görmek

Bir erkek eğer rüyasında çuvaldız görürse bu o kişinin eşinin kendisine bir kız çocuğu vereceği anlamına gelir. Eğer rüya sahibi evli değilse rüyasında gördüğü çuvaldız kendisi için bir yol anlamına gelir. İş ya da tatil için gidilecek bir seyahate çıkmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İğne Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ferdi özer (18 Ocak 2014 saat: 21:47)

    rüyamda pazarda çengelli iğne satıyorum okadar çok iş yapıyorum ki inanılmaz derecede iki tane müşterim benden hepsi aynı boyda olmak şartı,ile bir sürü çengelli iğne istiyor bende iğneleri birbirinden çıkarıp aynı boyda olanları birleştiriyorum ama müşteriler yabncı turist oluyor sonra bana yemek yiyebileceğimiz biyer varmı diye sorduğunda hemen karşı tezgahta duran bi arkadaşıma bunları al bizim restoranta götür diyorum sonra daha çok müşteri gönderiyorum ve bu arada kendi işlerimide zor yetiştiriyorum ve bukadar detaylı bir yorum yaparsanız çok sevinirim emeği geçen tüm arkadaşlara saygılarımla teşekürler….

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,