RuyaTabirleri.com

Rüyada İğne İplik Görmek

Rüyada iğne iplik görmek, fakir kişiler için durumunun düzelip zenginleşmesine, para kazanmaya, düzene ve nizama, bekârlar için nikaha, dini açıdan kulluk derecesinin yükselmesine bazen de iğne iplik kadına işarettir. Rüyasında bir şey dikmediği halde iğne iplik gören Saliha bir hanımla evlenir veya öyle bir kadınla karşılaşır.

Rüyada İğne İplikle Bir Şey Dikmek

Rüyada iğne iplik kullanarak bir şey dikmek durumunu düzeltip feraha ulaşma, yoksul insanlar için para kazanarak maddi sıkıntılarından kurtulma, dağınıklıktan sonra düzene ve intizama, bekar erkekler ve kadınlar için kendisine çeki düzen verecek hayırlı bir eşe, her türlü maddi manevi üzüntülerin nihayete ermesi, hayatını düzene sokma anlamlarına gelmektedir.

Rüyada İğne Yuttuğunu Görmek

Rüyada iğne yutan kişi hakkında dedikodu yapılarak o kimseye zarar verilir. Bu rüyayı gören kişi, kötü ve art niyetli insanların saldırısına uğrar veya onlara söylememesi gereken sırlarını söyleyerek zor duruma düşer. Bu rüya çevrenizdeki kişilere karşı uyanık olmanız gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada İğne Görmek

Rüyada iğne görmek, kadın için ahlaklı, dürüst ve nefsine hâkim olan erkeğe; erkekler içinse ahlaklı, namusunu muhafaza eden, iyi huylu bir kadına işarettir. Rüyasında iğne tutan bahsi geçen kişiler gibi kimselerle tanışarak evlenir veya nişanlanır. Bu rüyayı hamile bir hanım görse kız çocuğu olacağına, diğer insanlar içinse yolculuğa çıkmaya işarettir.

Rüyada İğnenin Kendisine Battığını Görmek

Rüyada herhangi bir uzvuna iğne battığını gören kimse insanların ayıplayacağı eylemlerde bulunur ve zor duruma düşer. Bu rüya, utanılacak hareketlerde bulunmaya, doğru yoldan çıkmaya, rezil olmaya yorulur.

Rüyada İğnenin Kırıldığını Görmek

Bu rüyayı görenin işleri bozulur ve çalışma hayatında başarısızlığa uğrar. Bu rüya kısa süreli işsizliğe, elden çıkacak mal ve paraya, insanların tepkisini çeken hareketlerde bulunmaya, sıkıntı ve kedere de yorulmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İğne İplik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gül (10 Ocak 2016 saat: 17:17)

    Merhabalar rüyamda temizlik yapıyorum kaynanqmda evde gerçek hayatta küsüz oturduğu koltuğun arkasını temizlerken kutuların içinde birsuru dikiş iğne iplikleri var iğneler iplik makaralarinin üzerine takılmış elimle düzelttim kaynanam kızım dursun onlarla iş yapıyorum der gerçekte oğlum var rüyamda ikinci olmuş esmer bu hiç bize benzemiyor derim kucağıma aldım sevdim .yorumlarınız için teşekkürler.

  2. Kübra (19 Eylül 2015 saat: 20:14)

    Rüyamda erkek arkadasım bizim eve gelmis ve aniden bir yangın cıkıyor sonra balkona cıkıyorum bütün çatılarda alevler atesler yükseliyo itfaye sesleri esliğinde herkes evlerden cıkmaya calısıyo ben babannemi almaya cdlısıyorum oda oturmuş bekle diyo merdivene arkasını dönmüş düşücek gibi montunu dikiyo bende onu düşmemesi için sımsıkı tutuyorum bi yandanda yavasca bizim evde yanıyo ateslr yaklaşıyo erkek arkadasım ablam evden cıkıyolar ben babannemi bekliyorum

  3. Nazende Çiftçi (03 Kasım 2014 saat: 11:25)

    Merhaba Bu gece rüyamda erkek arkadaşım bütün kazaklarını bana getirmiş yıkamam için yan yana oturuyoruz omzuna çenemi koyuyorum ter kokusu alıyorum bunu da çıkar yıkayım diyorum uzun kollu borda renge kaçan bir tişört var üzerinde aldığımı çamaşır makinasına koyuyorum.o traktör kullanıyor bişey bişeyler taşıyor ben ve 7-8 bayan ama onlar bizden daha büyük yaştalar tarktörün üzerindeyiz bayanları indiriyor bende iniyorum bayanlar diyorki sen inme seni götürsün aynı yere gidiyorsunuz diyorlar bende ben yürümeyi seviyorum yürüyebilirim diyorum ama inmedim traktörden.Erkek arkadaşımın yanında 7-8 yaşlarında sarışın bir kız çocuk var onun kızı sanıyorlar ama ben diyorumki onun değil o kız komşunun kızı diyorum kadınlar arkadaşımın bakımlı ve temiz biri olduğunu söylüyorlar çocuğada temiz bakmış giyiminden belli diyorlar kız çocuk için evet titiz birisidir diyorum sonra dışarda arkadaşlarım gelmiş oturuyoruz kendime bir yer ayarlıyorum belimi duvara verip oturuyorum rahatmış burası diyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,