RuyaTabirleri.com

Rüyada İğne Vurulmak

Rüyada iğne vurulmak, rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi sıkıntılı, zahmetli ve zor bir döneme giriyor ve bu nedenle de güç zamanlar geçirecek demektir. Rüyada iğne vurulmak olumsuz gelişmeler anlamına gelir. İşlerin bozulması, azalması ya da ters gitmesi nedeni ile rüya sahibinin kazancının düşmesi ve hatta bir süre sonra tamamen kesilmesi bu sebeple de yokluk içine düşmesi anlamına gelir.

Rüyada Kalçadan İğne Vurulmak

Rüyasında kalçasından iğne vurulduğunu gören kişi için mutlu günler yaklaşıyor demektir. Rüya sahibi için sakin, huzurlu ve bereketli günler çok yakındır. Yani rüya sahibinin kurtuluşa ereceği anlamına gelir.

Rüyada İğne Vurdurmak

Rüyada iğne vurdurmak, övgü ve takdir toplayacak güzel ve hayırlı işler yapmaya bu sayede insanların gözünde yükselmeye tabir edilir. Aynı zamanda maddi anlamda rahatlamaya da işaret eder.

Rüyada İğne Aramak

Rüya sahibinin dünya evine girme yolunda ilerleyeceği bir gönül ilişkisi olacağına delalet eder. Rüyada iğne aradığını gören kişinin, gerçek hayatta ruh eşini aradığı ve onu bulacağı yorumu yapılır. Rüya sahibi için yarınlarda güzel ve mutlu günler var demektir.

Rüyada İğne Almak

Rüyasında iğne aldığını gören bir kişinin hayatında zorunlu olarak ve istemeden bir değişiklik yapması gerekeceğine ama bu değişikliğin öyle korktuğu gibi kötü değil çok iyi olacağına ve rüya sahibine çok iyi geleceğine delalet eder. Rüya sahibi tersi bir şey beklerken hiç ummadığı şekilde hayır bulacak demektir.

Rüyada İğne Yediğini Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında çok başarılı olacağı, dâhiyane ve yaratıcı fikirleri sayesinde iş yerinin göz bebeği haline geleceği ve başarılı iş hayatı sayesinde ailesinin gurur kaynağı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hep başarıları ile ön plana çıkacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İğne Vurulmak İle İlgili Rüyalar;

 1. NURSELTEKİN (16 Nisan 2014 saat: 14:03)

  rüyamda kalçamdan iğne yapıldığını görüyorum ama bir türlü iğne kalçama girmiyor canım hafiten acıyor iğne yapan kişi konuşmaadığım küs olduğum kişi yapmaya çalışıyor ben ona sen yapam ablan yapsın diyorum ama abla zaten gerçek hayatta öldü onun ismini veriyorum o yapsın diyorum ama kalçama iğneyi batırmaya çalışıyor ama iğne bir türlü girmiyor bu şekilde canım acıyarak kalkıyorum çok merak ediyorum yorumunuzu bekliyorum.
  kolayı gelsin

 2. gözde (16 Mart 2014 saat: 08:31)

  Rüyamda bir düğün gibi bir yerde oldugumu gördüm.Yolda yürürken fotoğraflar çekiliyoruz daha sonra eve geldigimi koltuğa uzandığımı ve gözlerimden yaş aktığını gördüm eşim göz damlası verdi iki küçük plastik şeffaf bir serum gibiydi daha sonra göz damlasının faydası olmadıgını soyledim o da dizine yatirdi o iki göz damlasını şırıngaya çekti ensemden iğne yapmaya basladığını hissediyodum ama halbuki iğneyi doktor yapıyormuş eşimù sadece dizine yatırıp tutuyormuş yani.3 tane ensemden saçlaramın tarafına iğne yaptı kafamın uyuştuğunu hissederken ağlayarak uyandığımı hatırlıyorum simdiden tesekkurler

 3. zeynep (23 Ocak 2014 saat: 07:50)

  ruyamda hastane yolunda oluyorum hastaneyı arıyorum oyuncak araba o yolda manavralar falan yapıyor ona sasırıyorum sonra hastaneyı buluyorum iğne vurunacakmısım kırılıyor gıdıp tekrar ilaçlar alıyorum gelıyorum doktor odasına arkamdam ılkokul arkadasım da gelıyor elınde buyuk bır sırınga ben bunu yapamadım hastaya nasıl vurulacak gosterın dıyor hemsıre benım ıcın buna yap bakalım dıyor ben yaptırmıyorum sonra hemsıre koltukta bacakları çıplak oluyor arkadasımın elındekı ıgne de kucuk kucuk ıgne oluyor bana yap bakalım dıyor ıgneyı batırıyor ıkısını bırden bırer bacaga en sonunda yeter bu kadar acı cekmemıstım dıyor esım uyandırdı benı hamıleyım daha yenı bunu da göz onune alarak degerlendırır mısınız tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,