RuyaTabirleri.com

Rüyada İğneler Görmek

Rüyada iğneler görmek, uykuda görülen iğnelerin cinsine ve çeşidine bağlı olarak değişik şekillerde yorumlanabilirken bu rüya aynı zamanda iki ayrı şekilde de genel olarak tabir edilebilmektedir. Rüyada iğneler görmek bazı rüya tabirlerine göre hayır, kazanç, mutluluk, bolluk ve bereket olarak kabul edilirken bazı rüya tabirlerine göre de düzenin bozulmasına, ağız tadının ve keyfin de kaçmasına neden olacak olaylara delalet eder.

Rüyada Toplu İğneler Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmelerin meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin hastalıklarının biteceğine, zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına işaret eder.

Rüyada Küçük İğneler Görmek

Rüyayı gören kişinin yavaş yavaş rahata kavuşmaya başlayacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, zorluklarını aşacağına, onu mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine rivayet edilir.

Rüyada Renkli Toplu İğneler Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü halinin kalmayacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, rüya sahibinin de hayattan daha fazla zevk alacağına tabir edilir.

Rüyada Vücuda İğneler Batması

Rüyanın tam aksine, rüyayı gören kişinin güzel ve müjdeli haberler alacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, keyfine kavuşacağına, sağlıklı ve zinde olacağına, sorunlarını geride bırakacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına delalet eder.

Rüyada Dikiş İğneleri Görmek

Rüya sahibinin işlerinin rast gitmeye başlayacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, maddi sorunlarının çözüleceğine, elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,